Усі рицарі їдуть до Кам’янця на фестиваль «Форпост»

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

28 квітня-1 травня у Кам’янці-Подільському пройде вже традиційний середньовічний фестиваль «Форпост».

У програмі середньовічні бої, конкурс історичного костюму, святкування Вальпургієвої ночі, квест-екскурсія. Хедлайнер фестивалю білоруський гурт GODS TOWER. Повна програма тут.

Квитки. Вартість трьоденного квитка 350грн (в день фестивалю 400). Вартість одноденного квитка 150грн (продаються при вході). Один квиток є загальним для “Середньовічного Форпосту”, “Рок Форпосту” та “Мото Форпосту”. Квиток надає право на перебування лише на локаціях проведення фестивалю. Відвідування всіх інших об`єктів музею-заповідника оплачується згідно тарифів музею.
Дітям до 7 років вхід безкоштовний (в супроводі батьків), з 7 до 14 – знижка 50% від повної ціни.
Учасасникам бойових дій (при наявності посвідчення) та членам їх сімей відвідування безкоштовне. Купити квитки можна тут.

Як добратись: З Києва буде організовано доїзд автобусом, за подробицями звертатись до Дмитра Вятохи.  Окрім того, з Києва ходять прямі поїзди. Розклад дивитись тут. З інших міст України найзручніше їхати поїздом до Хмельницького, а далі на маршрутку до Кам’янця.

Де зупинитись: поспішіть забронювати житло, за даними сервісів бронювання, більше 90% готелів у місті вже заброньовано. Ціни на квартири зараз стартують від 1500 грн/доба.

 

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк