Хедлайнерами фесту «OSTROV» стануть Ben Klock, Rødhåd, KiNK і HVOB!

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

30 червня – 2 липня у Києві на Трухановому острові вже вп’яте відбудеться Ostrov Festival 2017. Вже заявлені хедлайнери: Ben Klock, Rødhåd, KiNK і HVOB!

Ben Klock – перший хедлайнер Ostrov Festival 2017

Останній десяток років Ben Klock не покидає топ кращих ді-джеїв Resident Advisor, а довга і успішна кар’єра зробила його ім’я справжнім символом берлінського техно. У листопаді Ben Klock потрапив на обкладинку Mixmag, а довгі взаємини з Techno-індустрією зробили його одним з найбільш затребуваних артистів сучасності.

«… У Бена є інша всесвіт, яка виходить за межі діджейства, як стилю життя. … Коли цей загадковий, іноді відчужений персонаж стає за вертушки, він створює геніальне єднання з людьми на танцполі – будь то захоплені іспанці або стримані фіни. Це щось, до чого прагнуть багато діджеїв, і лише деякі послідовно цього домагаються. »

Другий хедлайнер представлений публіці RØDHÅD

Вперше ім’я RØDHÅD голосно засвітилося в 2012 році, коли світ побачив його перший реліз, відразу отримав визнання від Marcel Dettmann, Ben Klock, Laurent Garnier, Sven Väth. У той же рік один з найбільших сайтів в електронній музиці Resident Advisor назвав ім’я Rødhåd проривом року.

Rødhåd – частий гість клубів-титанів: Berghain (Берлін), Trouw (Амстердам), Concrete (Париж), Rex (Париж), Lux (Ліссабон), Fuse (Брюссель), а в 2017 відбудеться його перший виступ в Україні.

Квитки на фестиваль зараз коштують від 540 грн до 1190 грн. Купити можна тут.

Шукаєте житло поруч з Трухановим островом? Вам сюди.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк