Стильний «Ретрофест» у Кам’янець-Подільському

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

9-11 червня у Кам’янець-Подільському відбудеться Другий міжнародний фестиваль стилю «Ретрофест».

На три дні усі мешканці та гості міста зможуть поринути у минуле та насолодитися раритетними авто, ретромодою, музикою, старим добрим кіно на фоні захопливих українських пейзажів старовинного міста.

«Ретрофест-2017» обіцяє десятки творчих локацій по всьому місту, театральних і музичних перфомансів, культурних і мистецьких заходів. Окрасою свята за традицією стануть шедеври автомобільного мистецтва — рідкісні та раритетні автомобілі й реплікари найрізноманітніших моделей і марок, іноземного й вітчизняного виробництва.

Також організатори готують виставку музичної техніки і феєричний ді-джей-сет від патефону до ультра-пульта «Еволюція діджеїнгу», прем’єру вистави у стилі стімпанк, виступ зіркових гостей, авторалі на класичних автомобілях «Від фортеці до фортеці», кінозони просто неба, аутентичні фотосесії, ігрові зони, бієнале художників ретростилю, майстер-класи від автореставраторів, історії незвичайних автомобілів і різноманітні виставки. Вперше при «Ретрофесті» відкривається Молодіжний медіатабір з повномасштабним висвітленням подій Фестивалю та проводиться онлайн-трансляція заходів в Інтернет.

У програмі «Ретрофесту»:

  • парад авто-мототехніки минулого століття
  • виставка старовинних та екзотичних автомобілів
  • запальні танці у стилі бугі-вугі, твіст, рок-н-рол
  • танцювальні майстер-класи в стилі ретро
  • показ вінтажних колекцій одягу
  • конкурс ретро-костюмів

Організатори: Клуб шанувальників ретро та реплікарів «Діксі-ретро» та Подільський автомобільний клуб.

Сайт Фестивалю.

Офіційна сторінка у Facebook.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк