У Глухові пройде фестиваль конопель

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

1-4 липня у Глухові на Сумщині пройде “Льон-фест” – фестиваль льону та конопель.

Дати проведення фесту підлаштовані під час цвітіння льону – по причині прохолодних ночей фаза цвітіння льону настане не раніше 1-2 липня.

Льон-Фест-2017 – Фестиваль льону та конопель, який вже шостий рік поспіль відбудеться у мальовничому куточку України, колишній гетьманській столиці України(1708-1782рр ) – місті Глухові, Сумської області з 1 по 4 липня.

Унікальність цьогорічного заходу полягає в розміщенні святкового майданчику на найбільшому в світі полі льону площею 320 гектарів, – повідомляють організатори.

ПРОГРАМА

1 липня, субота
9:00 – відкриття виставки-ярмарку у м.Глухові
18:00 Концертна програма.

2 липня, неділя
8:30-9:00 збір (площа Рудченка,3) та виїзд у безкрає поле квітучого льону площею 320 гектарів – найбільше у світі поле льону!
9:00-13:00 святкова програма на полі

– частування гостей фіточаями з самовару на вогнищі та смаколиками з конопель та льону
– дивовижне дефіле мод від місцевих красунь у лляних сукнях відомих українських дизайнерів
– показ нової колекції лляного одягу від Zeta Atelier, відшитого з глухівського льону з ручною вишивкою
– конкурс краси «Міс льон 2017»
– анімація для дітей
– фото-сесія для всіх бажаючих сфотографуватись у льоні та коноплях

14:00 – урочисте відкриття Фествалю у м.Глухові, концертна програма, майстер-класи з вишивки та виготовлення ляльки-мотанки, тощо

3 липня, понеділок

Програма для потенційних сільгоспвиробників льону-довгунця регіону, зокрема виїзд на поле льону, огляд спеціалізованох техніки для вирощування льону-довгунця, відвідування заводу з первісної переробки луб`яних волокон, тематичний семінар, екскурсія містом

4 липня, вівторок

Програма для потенційних сільгоспвиробників технічних конопель регіону, зокрема виїзд на поле льону, огляд техніки, відвідування заводу з з первісної переробки луб`яних волокон, тематичний семінар, екскурсія містом

Дрес-код для участі у заході: вишиванка або лляний чи конопляний одяг. Якщо ви маєте вишиванку з глухівського льону – гарантовано отримаєте подарунок!

Більше інформації на офіційній сторінці фестивалю.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк