Житомир запрошує на “Пісенний Спас”

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

17-20 серпня у Житомирі відбудеться третій Міжнародний фестиваль мистецтв «Пісенний Спас» ім. Володимира Шинкарука.

Фестиваль було започатковано з ініціативи громади міста Житомира на честь відомого земляка, педагога, публіциста і митця – Володимира Шинкарука. Фестиваль відбувається у реконструйованому літньому театрі міського парку культури та відпочинку Житомира.

Метою фестивалю є підтримка молодих артистів і створення сприятливих умов для реалізації їхнього творчого потенціалу. Окрім конкурсної програми, на фестивалі будуть концерти за участю зірок естради, фестивальне містечко та багато-багато цікавого!

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ

11-25 серпня, Дім української культури

Виставка «Пісенний Спас. Розкіш літа» Анжеліка Рудницька, Анна Діденко, Галина Дюговська, Галина Назаренко, Володимир Балібердін, Марина Семесюк, Марина Ясиневич.

17, 18, 19, 20 серпня щоденно з 11:00 до 22:00

ФЕСТИВАЛЬНЕ МІСТЕЧКО

  • Ярмарок майстрів народного мистецтва, майстер-класи, виставки, обрядові дійства
  • Спасівська Алея: створення художнього панно, розпис «жовтого фортепіано»
  • Літературна Алея: видавнича виставка, автограф-сесії, літературні читання
  • Спасівський рушник: колективне вишивання
  • Спортивно-оздоровча зона: показові виступи, майстер-класи, експрес-масаж
  • Козацькі забави: показові виступи, майстер-класи бойових мистецтв, козацький куліш
  • Лаунж зона: мехенді – розпис хною, відкриті майстер-класи від зіркового журі конкурсу
  • Дитяча зона: ігровий майданчик, майстер-класи, консультації спеціалістів від клубу «Супермама» та СКР «Бджілка»

МАЛА ФЕСТИВАЛЬНА СЦЕНА

  • Kонкурсна програма
  • Відкриті майстер-класи від зіркового журі конкурсу
  • Мистецький марафон
  • Щоденний розіграш призів
  • Фуд-корти
  • Фотозони

ГОЛОВНА СЦЕНА ФЕСТИВАЛЮ (Ракушка)

  • Конкурсна програма
  • Відкриті майстер-класи для конкурсантів

КОНЦЕРТИ ЗІРОК 19 і 20 серпня о 19:00

ПРОГРАМА ОСНОВНИХ ПОДІЙ

17 серпня (четвер)

МАЛА ФЕСТИВАЛЬНА СЦЕНА

11:00-22:00 – Мистецький марафон

13:30, 18:30 – Розіграш призів

14:00 – До Дня індійської культури та мистецтва – виступ та майстер-клас з індійського танцю

20:30 – Арт-студія «ТворчийЯ» (пісочна анімація та ебру)

18 серпня (п’ятниця)

МАЛА ФЕСТИВАЛЬНА СЦЕНА

12:00-18:00 – Конкурсна програма

13:30, 18:30 – Розіграш призів

18:00-22:00 – Мистецький марафон

20:00 – Арт-студія «ТворчийЯ» (пісочна анімація та ебру)

19 серпня (субота)

МАЛА ФЕСТИВАЛЬНА СЦЕНА

11:00-19:00 – Мистецький марафон

13:30, 18:30 – Розіграш призів

15:00-16:00 – Літературні читання

16:00-19:00 – Гурт «ЧІП» (фіналісти «Україна має талант»)

Літературна алея

15:00-17:00 – Автограф-сесія Ірини Шинкарук, Анатолія Матвійчука, Анжеліки Рудницької, Михайла Пасічника та ін.

ГОЛОВНА СЦЕНА ФЕСТИВАЛЮ (Ракушка)

12:00-15:00 – Конкурсна програма, відкриті майстер-класи

19:00 – Концерт до Дня народження Володимира Шинкарука за участю зірок та фіналістів конкурсу

Дім української культури

12:00-16:00 – Родинне свято «Яблуневий спас»

20 серпня (неділя)

МАЛА ФЕСТИВАЛЬНА СЦЕНА

11:00-19:00 – Мистецький марафон

13:30, 18:30 – Розіграш призів

15:00-16:00 – Літературні читання

Літературна алея

15:00-17:00 – Автограф-сесії Євгенії Чуприної, Симора Гласенка, Наталки Позняк та ін.

ГОЛОВНА СЦЕНА ФЕСТИВАЛЮ (Ракушка)

12:00-15:00 – Відкриті майстер-класи

19:00 – Гала-концерт за участю зірок та переможців конкурсу. Церемонія нагородження

УЧАСНИКИ ГАЛА-КОНЦЕРТУ

19 серпня

  • Ірина Шинкарук
  • «G-Art»
  • Анатолій Матвійчук
  • Наталія Бучинська
  • Валентина Степова
  • Олександр Воєвуцький
  • Алла Попова
  • Артем Кондратюк
  • Анжеліка Рудницька
  • Ярослава Руденко
  • Андрій Князь
  • Роксолана
  • Лена Дарк
  • Ірина Дорофєєва
  • «Красотки»
  • Ансамбль «Дніпро» та Олена Кулик
  • Роман Веремейчик та група «Люмьер»
  • Ірина Антонович
  • Злата Трусова
  • Едвард Айдинов
  • Юрій Градовський

20 серпня

  • Віталій Борисюк та Ольга Сумська
  • Ніна Кірсо та «Фрістайл»
  • Ауріка Ротару
  • Євгеній Слуцький
  • Ірина Дорофєєва
  • Ірина Шинкарук
  • Анатолій Матвійчук
  • Поль Манандіс
  • Анатолій Гнатюк
  • Тетяна Піскарьова
  • Ніна Матвієнко
  • Анжеліка Рудницька
  • Алла Попова
  • «Ретро 21»
  • Віктор Винник та «Мері»
  • «Авіатор»
  • Кір Каплуновський
  • Катерина Бужинська
  • Оксана Пекун
  • Валентина Степова
  • Сергій Підкаура та Мирослав Кувалдін (The ВЙО)

 

Сторінка фестивалю.

Сторінка фесту у Facebook.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк