Зустрічайте Ukrainian Acoustic Weekend у своєму місті

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

У рамках фестивалю Ukrainian Acoustic Weekend на одній сцені виступлять сучасні українські гурти

Шанувальників сучасної української музики цього місяця потішить фест Ukrainian Acoustic Weekend. У його рамках відбудуться виступи у Запоріжжі, Дніпрі, Вінниці та Львові. Відомі й популярні українські гурти зберуться на одній сцені. Відвідувачі Ukrainian Acoustic Weekend не лише зможуть почути улюблені пісні в акустичному звучанні, а й провести вечір у чудовій компанії та камерній атмосфері.

Отже, 12 жовтня Ukrainian Acoustic Weekend завітає в Запоріжжя (Концертний зал ім. Глінки). У лайн-апі: Один в каное, Женя і Катя, Кімната Гретхен. Усі квитки вже продано.

14 жовтня Ukrainian Acoustic Weekend зустрічатимуть мешканці Дніпра (Дніпропетровська філармонія). Купити квитки можна тут.

21 жовтня Ukrainian Acoustic Weekend приїдуть у Вінницю (Академічний український музично-драматичний театр ім. М. Садовського). Лайн-ап: Vivienne Mort, Один в каное, Bahroma, Женя і Катя. Купити квитки можна тут.

А 23 жовтня Ukrainian Acoustic Weekend зустріне Львів (нічний клуб «Малевич») На відвідувачів чекають улюблені пісні від гуртів Vivienne Mort, Женя і Катя, Postman, Кімната Гретхен. Купити квитки можна тут.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк