Фестивалі

Сайт на підтримку фестивального руху в Україні

Цьогорічний Docudays UA почав мандрівку Україною

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

XV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA традиційно триватиме до кінця грудня

Документальні стрічки про права людини в рамках XV Docudays UA цього року побачать мешканці понад 200 міст і містечок України. Docudays UA триватиме до кінця грудня й завітає до 22-х областей України. Перші покази стартували в Тернопільській області 5 жовтня.

Важливою складовою заходів цього фестивалю є дискусії, під час яких глядачі й глядачки матимуть нагоду поспілкуватися з режисер(к)ами стрічок, запрошеними правозахисниками(-цями), діяч(к)ами культури.

Фільми показуватимуть та обговорюватимуть у місцевих кінотеатрах, будинках культури, школах і вищих навчальних закладах, кіноклубах і креативних просторах, книгарнях, бібліотеках, а також установах пенітенціарної системи.

Головна тема цьогорічного фестивалю має назву «Рівні рівності» та присвячена суспільним викликам, пов’язаним із поняттям рівності. Це пропозиція подискутувати про поширені стереотипи та визначити, як сповідувати практики рівності в нашому повсякденні, зрештою – «виміряти» рівні рівності, – кажуть організатори.

Ключова кінопрограма присвячена групам людей, які найчастіше стикаються з нерівністю, зазнають дискримінації в суспільстві та є недостатньо репрезентовані в медіа. Фестиваль пропонує подивитися на питання нерівності з різних позицій – не лише через кіно, а й через правопросвітницькі та правозахисні заходи й дискусії.

Докладну програму заходів і розклад кінопоказів у різних містах України шукайте на сайті фестивалю: travelling.docudays.ua.

Метою Мандрівного фестивалю Docudays UA є сприяти популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.

Місія Мандрівного фестивалю Docudays UA – створити можливості для кожної людини в Україні дивитися найталановитіше та найактуальніше документальне кіно з усього світу. Фестиваль – неполітичний і некомерційний. Docudays UA проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні, Посольства США в Україні та програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні в партнерстві з EUNIC – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк
жовтенькіно

Olena • 07.10.2018


Previous Post

Next Post