Львів запрошує на Свято сиру і вина

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Смачний і п’янкий фестиваль відбудеться 19-21 жовтня в палаці Потоцьких

19-21 жовтня в самісінькому центрі Львова пройде вже традиційне для міста Свято сиру і вина. Фестиваль є гарною нагодою скуштувати різноманітного доброго сиру та хорошого вина. А ще – більше довідатися про культуру сироваріння та традиції виноробства на Львівщині та Західній Україні загалом.

На відвідувачів свята чекають презентації продукції від найвідоміших сирних і винних торгових марок України, органічних продуктів від виробників із регіонів Західної України, дегустації від провідних винних брендів. Також у рамках фесту вже традиційно відзначають День сирника – цього дня всіх гостей пригощають цим відомим львівським десертом.

Протягом трьох днів свята також відбуватимуться кулінарні майстер-класи, працюватиме арт-майстерня. Також ви зможете купити смачного сиру й вина на ярмарку, долучитися до розмаїтих забав і конкурсів, послухати концерти музичних колективів.

Фестиваль подбав і про дітей: на них чекає окрема цікава й насичена програма.

Локація: Палац мистецтв, подвір’я палацу Потоцьких (вул. Коперника, 17). У ціну вхідного квитка для дорослих (цього року 90 грн) також входить вартість келиху вина. Вхід для неповнолітніх – 50 грн.

Купити квитки можна тут.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк