Новинки польського кінематографа можна переглянути «Під Високим Замком» (програма)

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

12 жовтня у Львові стартує Сьомий Перегляд «Під Високим Замком»

Фестиваль сучасного польського кіно триватиме у Львові до 21 жовтня. Після цього впродовж 9-15 листопада переглянути польські фільми зможуть мешканці Івано-Франківська, а 7-9 грудня – Ужгорода.

Цього року на відвідувачів Перегляду чекатиме 20 фільмів і 7 супутніх заходів фестивалю. Фільм відкриття – стрічка «Дивізіон 303. Правдива історія». У ній зображено героїзм польських пілотів під час ІІ Світової війни.

Серед фільмів, які, на переконання організаторів, обов’язково зацікавлять глядачів, – стрічки-лауреати Кінофестивалю у Ґдині, зокрема «Тиха ніч» режисера Пьотра Домалєвскєґо (Золотий Лев за найкращий фільм), володар Срібного Лева «Птахи співають у Кіґалі» режисерки Йоанни Кос-Краузе, «Найкращий» режисера Лукаша Пальковскєґо (Нагорода глядачів).

Для шанувальників романтичних комедій у цьогорічній програмі є стрічки «Листи до М. 3», «План Б», «Податок на кохання», «Готові на все. Екстермінатор».

Спеціальним гостем 7-го Перегляду буде Аркадіуш Якубік – актор, режисер, театральний сценарист і музикант. Відомий із фільмів «Весілля», «Злий дім», «Ти – Бог!», «Хочеться жити» та стрічки «Тиха ніч», яку глядачі зможуть побачити під час спеціального кіносеансу 16 жовтня.

Перегляд «Під високим Замком» традиційно супроводжують і інші заходи. Зокрема, до цьогорічної програми увійшли зустрічі з творцями фільмів, виставки, концерти, квести тощо. Докладніше можна прочитати за цим посиланням.

Генеральне консульство Республіки Польща у Львові організовує Перегляд сучасного польського кіно «Під Високим Замком» у Львові й Івано-Франківську від 2012 року. Цього року до міст, які прийматимуть фестиваль, уперше долучиться Ужгород.

Фільми демонструють мовою оригіналу (найчастіше – польською) з українськими субтитрами. Квитки на всі кіносеанси за традиційно низькою ціною – 35 грн. Придбати їх можна в касах кінотеатрів-партнерів Перегляду. У Львові це Кінопалац (вул. Театральна, 22), в Івано-Франківську – Театр кіно Люм’єр (вул. Грушевського, 3).

Сайт: filmlwow.eu/ua

Сторінка у Facebook: facebook.com/filmlwow

Програма (фото клікабельне)

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк