Фестивалі

Сайт на підтримку фестивального руху в Україні

Zed Bias, Om Unit і Tapolsky: у Києві пройде фест електронної музики

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

2 листопада у Києві пройде українсько-британський міні-фестиваль електронної музики Untrue.

Британську частину фесту представлять Zed Bias, Om Unit та Killa P, українську – DJ TAPOLSKY, а також Nil Tarasov, Animado і Dubmasta.

Дійство пройде у столичному клубі Атлас, квитки – від 300 грн. Купити квитки можна тут.

ZED BIAS – жива легенда UK Garage & bass music з Манчестера. Музикант, якого часто (завжди) асоціюють з треком “Neighbourhood”. Останній, правда вважається одним з головних гімнів британської електронної музики! У 2018 року виповнилося 20 років його професійній кар’єрі, у зв’язку з чим він знову відвідає Київ з презентацією свого останнього альбому “Selectah”.

OM UNIT – бристольский бас-wizard, за плечима якого багаторічний досвід створення різноманітної електронної музики. Футуристичні релізи на Civil Music, помірно динамічний LP для Metalheadz (платформа Goldie), альбом “Self” на власному Cosmic Bridge що був названий роботою місяці авторитетним Resident Advisor .. і це лише короткий опис його творчого шляху.

KILLA P – першокласний емсіі з ямайським діалектом! Один з ветеранів grime культури, напрямок що являється англійської альтернативою американській реп сцені. Складався в формації Roll Deep (разом з Wiley, Skepta, JME і ін.), А також взяв участь у створенні однієї з головних композицій в еру roots dubstep – “Skeng”, в колаборації з The Bug і Flowdan. Його дебютний візит до столиці України буде супроводжений ексклюзивним виступом з Zed Bias!

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк
Київ

Umka • 12.10.2018


Previous Post

Next Post