«Тінь Сонця» стане хедлайнером на фестивалі «Карпатська Україна – 2018» в Ужгороді

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

26-28 жовтня в Ужгороді відбудеться ІІ Всеукраїнський фестиваль «Карпатська Україна»

Фестиваль присвячений 80-річчю створення українського уряду очолюваного Августином Волошином, ОНО «Карпатська Січ» (1938–2018) та 4-річчю участі нащадків Карпатської Січі у російсько-українській війні.

У рамках фестивалю 26 жовтня у навчальних закладах міста прочитають публічні лекції на тему історії творення української державності на Закарпатті.

Упродовж дня 27 жовтня можна буде послухати виступи кобзарів та лірників у історичній частині міста, оглянути виставки, відвідати покази патріотичного кіно, взяти участь у майстер-класі поводження зі зброєю тощо. Того самого дня о 14:00 у приміщенні малої сцени архітектурно-історичного комплексу «Совине гніздо» відбудеться урочиста академія. Після її закінчення відбудеться нагородження відзнаками Карпатської Січі. Відтак вулицями Ужгорода пройде Марш Слави. О 18.00 на головній сцені міста (площа Театральна) розпочнеться святковий концерт. Його хедлайнером буде гурт «Тінь Сонця».

28 жовтня заходи з ушанування пам’яті пройдуть на меморіальному кладовищі січовиків Карпатської України на Верецькому перевалі. Тут відбудеться молебень та віче, а також концерт-реквієм.

Джерело: zakarpattya.net.ua

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк