Ужгород кличе скуштувати молодого вина

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Обласний центр Закарпаття запрошує урочисто відкрити першу бочку молодого вина на фестивалі «Закарпатське божоле», що відбудеться 15-18 листопада

Свято молодого вина в Ужгороді традиційно розпочнеться у третій четвер листопада. Саме в четвер, 15 листопада, о 20.00 на розі вулиць Волошина та Корзо відкриють першу бочку вина. Традиційно це зробить міський голова Ужгорода. Офіційно відкриття фестивалю відбудеться у суботу о 13 годині. Про це повідомляє «Турінформ Закарпаття».

Фестиваль молодого вина в Ужгороді пройде у старовинній винниці, у підвалах історико-культурного центру «Совине гніздо».

Кожен гість фестивалю матиме змогу придбати келих із логотипом «Закарпатське божоле». Оскільки, як засвідчили відгуки, на фестивалі гості хочуть бачити та смакувати не лише молоде вино, а й витримане, цього разу виноробам дозволено представити і його.

У суботу, 17 листопада, в рамках фестивалю о 15.00 відбудеться винний аукціон кращих колекційних сортів вина. Тож колекціонери та поціновувачі вина матимуть змогу поповнити власні колекції. Винороби привезуть на фестиваль унікальні сорти вина з унікальних сортів винограду.

Під час фестивалю вина також відбуватиметься конференція від «Школи винного туризму», де зустрінуться та поспілкуються експерти та виробники вина.

Місце проведення: м. Ужгород, вул. Ракоці, амбар і винний льох «Совине гніздо – Богольвар».

Дата: 15-18 листопада 2018 року.

Організатор: Спілка приватних виноградарів та виноробів Закарпаття.

Готелі в Ужгороді на ці дати коштують від 100 грн з особи за ніч.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк