Святий Миколай здійснюватиме мрії в Чигирині

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

15-16 грудня в першій козацькій столиці відбудеться Фестиваль Святого Миколая

У грудні цього року резиденція гетьмана Богдана Хмельницького в Чигирині вже вп’яте перетвориться на Резиденцію Святого Миколая. Звідси головний добродійник розпочне свій шлях Україною.

За роки проведення Фестиваль Святого Миколая став улюбленою подією для тисяч дітей. Це дійство входить до ТОП-5 найкращих зимових фестивалів України, його називають «українською Лапландією».

Цього року фест дещо змінив свій формат, – пише fest.kolodar.org. Залишаться традиційні конкурси, видовища, інсталяції та шоу. Однак окремий акцент буде зроблено на наукові дива й захоплення сучасних дітей, хоча подробиці дійства організатори наразі тримають у секреті.

Традиційно під час фестивалю відбудеться Всеукраїнський конкурс міні-мюзиклів – єдиний такий конкурс в Україні. Також у рамках заходу відбудеться «Зліт сучасних Чудотворців» – церемонія нагородження персоналій і компаній, що здійснили вагомий внесок у розвиток руху добродійництва.

Святий Миколай і його команда обіцяють, що 15-16 грудня в Чигирині збуватимуться мрії дітей та дорослих. І кожен «знову згадає, як це – вірити в диво, вірити в краще, вірити, що ВСЕ ОБОВ’ЯЗКОВО БУДЕ ДОБРЕ!»

Сторінка фестивалю у Facebook: facebook.com/mykolafest

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк