На фестивалі в Мукачеві розкажуть, як лікуватися вином

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

З 9 до 14 січня кращі винороби Закарпаття представлять свої напої на фестивалі «Червене вино-2019»

Фестиваль «Червене вино-2019» відбудеться в парку «Перемога» в Мукачеві. У  ньому братимуть участь 40 виноробів Закарпаття. Про це розповіли під час прес-конференції у міськраді Мукачева.

Також для гостей презентують винну фармацію, так звану ампелотерапію та енотерапію, винні соки й ігристі продукти. Щодо харчування, то всі охочі зможуть скуштувати продукти харчування крафтових виробників Закарпаття. Розважатимуть туристів колядницькі колективи з усієї області, організовуватимуть сімейні ігри, працюватимуть дитячі розважальні зони.

Також у рамках фесту відбудеться конференція з винного туризму, де представлять оновлену карту винного туризму Закарпаття.

«Там з’явиться чимало нових виноробів, натомість деякі з карти виключені, через те, що їхня продукція вже не відповідає стандартам сьогодення», – зазначив президент Регіональної туристичної організації Федір Шандор.

За його словами, завдяки щедрим сонячним дням врожай і якість винограду цього року була доволі високою, тому на фестивалі очікують побачити дійсно якісне вино. Серед новацій – запровадження ще однієї номінації для переможців: до наявних «краще вино Закарпаття», «вино від мера Мукачева» та «краще фестивальне вино Закарпаття» додано номінацію «народний вибір».

Реєстрацію на фестиваль-конкурс уже розпочали в Центрі надання адмінпослуг Мукачева. Уже 18 та 19 грудня на відкритому аукціоні відбудеться відбір 40 виноробів і 16 ресторацій для участі у фесті. До слова, фестиваль вже третій рік проводять за кошти, виручені на аукціоні. З міського бюджету «Червене вино» не фінансується. Все на самоокупності.

А якщо шукаєте житло в Мукачевому на час фестивалю, вам сюди. Ціни наразі на дати фестивалю стартують від 350 грн за добу (за двох).

Сторінка у Facebook

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк