Мандаринки під ялинку: у Києві пройде Цитрусовий фестиваль

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

З 21 грудня по 13 січня у Києві на Cпівочому полі відбудеться Цитрусовий фестиваль.

“Співоче поле перетвориться на унікальну новорічну локацію: королівство апельсинів та лимонів, з яких побудують казкові замки. Всього для виставки використають більш ніж 120 тонн фруктів, кожен з яких буде вкладений замість цегли при будівництві замків. Тут ви зможете побачити домівки Гаррі Поттера, Рапунцель, Аладіна, Робін Гуда, графа Дракули, тамплієрів, тощо. Кожна цитрусова будівля сягатиме 3-5 метрів у висоту”, – обіцяють організатори.

Також у програмі унікального новорічного фестивалю: експозиція у кризі, цитрусова ялинка, вхідні лимонні арки, резиденція цитрусового Санти, новорічна пошта побажань та сувенірні крамнички. І, звісно ж, улюблені новорічні розваги: катання на собачих упряжках та snowtubing траси для дорослих та дітей.

Відкриття фестивалю відбудеться 21 грудня за адресою: вул. Лаврська, 33 (15 хвилин від метро Арсенальна). Виставка продовжуватиметься до 7 січня.

Вхід для дорослих – 100 грн, для дітей – 75 грн, для дітей до 7 років та учасників бойових дій вхід безкоштовний.

Більше інформації на сторінці події у Facebook.

А якщо вам потрібний готель в Києві на Новий рік 2019, вам сюди. На момент публікації ціни на дати фестивалю стартують від 150 грн з людини за добу.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк