Фестивалі

Сайт на підтримку фестивального руху в Україні

Надвірна кличе на «Файне Різдво»

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

До 20 січня в Надвірній на Івано-Франківщині триває фестиваль «Файне Різдво»

Мешканці та гості міста Надвірна відзначають новорічно-різдвяні свята разом із фестивалем «Файне Різдво у Надвірній». Фестиваль триває ще від 19 грудня, і в його рамках на святковій сцені виступив уже не один творчий колектив, зокрема вихованці музичних і загальноосвітніх шкіл міста й району, клубних закладів Надвірнянщини. Але попереду – ще багато цікавого.

Зокрема, як пише Надвірнянська правда, 9 січня на святковій сцені очікують на гурт «Медовий полин» із Тернополя, а 11 січня на фестиваль завітають легенда гуцульського року – гурт «Гуцули» (м.Косів) і народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Лісоруб» (м.Рахів).

13 січня відбудеться районний фестиваль «Різдвяного дійства», а 14  –  «Свято Пампуха», під час якого свої кулінарні здібності продемонструють ґаздині Надвірнянщини.

17 січня свою творчу програму представлять колектив «Черемшина» з міста Вашківці, майстри мистецтв з Косівщини та з Веховини.

Закриття фестивалю – 20 січня за участі Надвірнянської та Тисменичанської музичних шкіл, національного академічного ансамблю пісні і танцю «Гуцулія» та гурту «Полюс».

Сторінка події у Facebook

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Olena • 06.01.2019


Previous Post

Next Post