На фестивалі соціальних інновацій та нової музики в Харкові робитимуть світ кращим

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Триденний Plan B відбудеться в Харкові з 15 по 17 лютого

Фестиваль соціальних інновацій та нової музики Plan B – це триденний мультиформатний івент на межі таких жанрів, як навчання, розваги та нетворкінг. Він уже втретє відбудеться в Харкові, з 15 по 17 лютого 2019 року. Формат фестивалю – «edutament» – денне спілкування у форматі конференцій, лекцій, майстер-класів, гейм-хакатонів, виставок, що переростає в нічну частину: концерти та вечірки від українських і закордонних музикантів.

Девіз цьогорічного фестивалю – Change the game.

Цього разу Plan B збере близько 500 культурних і соціальних підприємців, технічних ентузіастів та активістів – понад 60 спікерів з України та інших країн світу: США, Велика Британія, Австрія, Куба, Хорватія, Македонія, Туніс, Сербія.

«Фестиваль присвячений людям, які реалізують гуманітарні проекти в не найсприятливіших умовах, застосовуючи виняткову креативність і наполегливість, перетворюючи виклик на можливість. Технології та IT, експериментальні медіа та комунікації, урбаністика та навколишнє середовище, культура та мистецтво, розваги та креатив, волонтерство та альтернативна освіта, соціальне підприємництво та інвестування – деякі напрямки, яким присвячений Plan B 2019, але загальний знаменник для всіх тематик – це інноваційна ідея соціально-культурного характеру, що робить світ кращим, наповнює його добротою та красою», – зазначають організатори.

У насиченій нічній програмі обіцяють всесвітньо відомі імена, як-от австрійську групу Sofa Surfers, яка залишається цікавим музичним проектом впродовж майже 20 років.

Перший Plan B відбувся у вересні 2016 року в Харкові, Краматорську та Слов’янську. 2017 року до руху приєдналися Дніпро, Бахмут, Соледар і Львів. Фестиваль організовує громадська організація «Культурна Агенція А» (Харків) за фінансової підтримки USAID у рамках Української ініціативи підвищення впевненості (UCBI).

Сайт фестивалю

Сторінка фестивалю у Facebook

Придбати квитки можна тут

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк