Фестиваль «Зашків 2019» запрошує до співпраці

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Зустріч щодо організації молодіжного фестивалю відбудеться 18 лютого

Для залучення активної молоді до вдосконалення та створення нових заходів і подій у межах Всеукраїнського фестивалю «Зашків 2019» 18 лютого відбудеться відкрита зустріч молодіжних громадських організацій. Під час зустрічі планують обговорити концепцію, мету й основні цілі цьогорічного фестивалю, а також представлять предметні пропозиції щодо співпраці.

Початок зустрічі – о 16:00 у Львівському обласному молодіжному центрі (вул. В. Винниченка, 12).

Фестиваль «Зашків» – це щорічний патріотичний фестиваль, який заснували молодіжні громадські організації Львівщини 2006 року. Він приурочений до дня народження полковника Армії УНР, команданта УВО, голови Проводу українських націоналістів, першого голови ОУН Євгена Коновальця. Відбувається в червні. 2018 року – 15-18 червня, дату цьогорічного фестивалю оприлюднять уже незабаром.

Усі заходи, які проводять у рамках фестивалю, поєднані патріотично-історичною, фольклорною або оздоровчою тематикою: від спортивних заходів (велопробіг, перетягування каната, квести) до концертів, учасниками яких переважно є етно- та рок-гурти, що виконують пісні на національно-патріотичну тематику.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк