В Ужгороді напекли млинців, спалили мару і вручили «золоту палачінтовку» (фото, відео)

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

 

На Закарпатті відбувся ювілейний фестиваль «Ужгородська Палачінта»

10-й Фестиваль «Ужгородська палачінта 2019» тривав 8-10 лютого в Боздоському парку в Ужгороді. «Ужгородська палачінта» – це гастрономічний фестиваль з різноманітною культурною та розважальною програмою, що поєднує українські й закарпатські традиції та сучасні тенденції. Назва фестивалю – «палачінта» – походить від угорського слова «palacsinta», що на закарпатському діалекті означає «млинець».

На відвідувачів фестивалю чекали традиційні закарпатські страви, дегустація напоїв, вина, меду, млинців, тощо.

Упродовж фестивалю також відбувалися народні гуляння, гостям запропонували концертну програму, розваги та конкурси для дорослих і дітей, майстер-класи, файєр-шоу. Однією з розваг стало спалення опудала зимової «мари».

Головний приз фестивалю за найкращу палачінту – «Золоту палачінтовку», яку вручну виготовили місцеві ковалі, здобув Борис Чернявский. Він підкорив відвідувачів фестивалю та суддів чорною палачінтою з чорнилами каракатиці з пастою із сиру Філадельфія та лососем, соусом із авокадо та мереживною чипсою з морквяного фрешу.

Під час благодійні акції, що тривала в рамках фестивалю, волонтерам вдалося зібрати понад 40 тисяч гривень, які спрямують на підтримку закарпатських військових, армії та на інші благодійні цілі.

Усі фото зі сторінки фестивалю у Facebook

 

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк