Фестиваль освітніх інновацій об’єднає 12 міст

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

8 червня стартує півфінал проекту Фестиваль освітніх інновацій «Відкривай Україну»

Захід об’єднає Рівне, Кам’янець-Подільський, Львів, Чернівці, Ніжин, Полтаву, Ірпінь, Дніпро, Миколаїв, Харків, Маріуполь, Мелітополь. До цих міст запросять по 20 команд-учасниць з регіонів України для презентації проектів культурного та соціального напрямків.

Формат регіонального півфіналу передбачає такі блоки:

  • конкурс проектів – презентація проектів півфіналістів перед конкурсним журі для визначення однієї команди переможців регіону, що братимуть участь у фіналі проекту у м. Києві;
  • панельні дискусії та круглі столи – запрошена група експертів для обговорення актуальних питань в освіті. В кожному регіоні передбачено обговорення одного актуального питання;
  • виставкова зона (ярмарок проектів/стартапів);
  • презентація проектів команд-учасниць «Відкривай Україну» та презентація інших молодіжних 2 проектів та ініціатив освітніх інституцій міста перед широким загалом гостей і місцевим бізнесом.

«Відкривай Україну» – освітній проект для учнів 7-11 класів з усієї України
Мета проекту – створити середовище для розвитку підлітків міст України, у якому вони набудуть необхідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом – у місті.

Освітній проект проводять із 2015 року. До нього вже долучилися 130 000 школярів із понад 200 українських міст. Новий цикл проекту 2018/2019 навчального року став ще масштабнішим: створено регіональні центри по всіх регіонах України, а на участь у проекті зареєстровано школярів з понад 3000 шкіл із різних куточків України.

Навчальний процес проходить на геймифікованій онлайн-платформі, яка містить інтерактивні інструкції, навчальні матеріали, надихаючі історії успіху та багато іншого.

Сайт проекту.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк