Утекти від зомбі – в Києві відбудеться Zombie Run

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Долучитися до fan-екстремального бігу можна буде 4 травня

Легенда забігу така: «Унаслідок викрадення Z-вірусу з лабораторії активний мутаген розповсюдився на всю планету, що стало причиною зараження багатьох країн і людей у світі. Безглузда помилка одних стала причиною масової епідемії! Люди заражаються і стають ходячими мерцями… Щодня ця чума захоплює нові міста. Зомбі всюди! Настав час бігти!»

Кожному учасникові Zombie Run видаватимуть три червоні стрічки, які символізують «життя». Завдання зомбі – зняти ці стрічки («вкусити»). Уздовж усього маршруту розміщено перешкоди, які необхідно подолати, учасники можуть допомагати один одному. Буде декілька дистанцій.

Ті, хто бере участь у дистанції «Живі» на 4 км, не лише мають добратися до фінішу живими, а й знайти в «зоні відчуження» антидот і доставити його на базу в місто, в «Табір живих», щоб урятувати світ від інфекції.

Учасники, які вирішили підкорити зону відчуження на 2 км, перебуватимуть у «Карантинній зоні для зомбі»… На них чекає ще складніше випробування. Протягом усього маршруту вони не тільки мають знайти антидот щоб стати людьми, а ще й подолати перешкоди та вижити до фінішу… Бо на них полюють сталкери…

Усі учасники забігу візьмуть участь у розіграші екшн-камери і фітнес-браслета.

Фестиваль Zombie Run в Києві відбудеться 4 травня в X-Park. На учасників і глядачів чекають різноманітні розваги, активності та призи.

На території «Міста Z» проведуть майстер-класи з виживання, першої медичної допомоги тощо.

Придбати квитки можна тут

Типи квитків:

Ті, хто вижив, 4 км (у вартість входить: стартовий номер учасника, медаль фінішера, пояс життя, набір учасника, антидот від зомбі (вода))

Заражені, 2 км (у вартість входить: медаль фінішера, стартовий номер учасника, Zombie костюм/грим, набір учасника для квесту, антидот від зомбі)

ZOMBIE KID, дитячий (у вартість входить: стартовий номер учасника, набір учасника для забігу, медаль фінішера, грим, чиста вода).

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк