В Ужгороді вже вдруге відбудеться унікальний Wow Show Fest

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Міжнародний фестиваль-конкурс триватиме 12-13 квітня в ПАДІЮНі

Очікується, що участь у заході візьмуть артисти з Угорщини, Словаччини, Чехії, Білорусі та навіть Японії.

Про це під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі повідомила організаторка фесту Марина Медведєва, – інформує Zaholovok.com.ua.

«Фестиваль унікальний тим, що участь у ньому беруть артисти різних жанрів. І є один-єдиний критерій для оцінювання їхніх виступів – це «wow-ефект» – наскільки номер вражає глядача. Переможець конкурсу отримає головний приз – 10 тисяч гривень. У перший день відбудуться майстер-класи від викладачів Циркової академії, конкурсна програма. На другий день заплановано гала-шоу, яке готуватимуть під час самого фестивалю. Глядачі зможуть прийти й оцінити циркову виставу, яка має повноцінний сюжет. У шоу беруть участь артисти різноманітних жанрів, де і музика, і спів, і танці, і світлодіодне шоу, і циркові номери. Працюватимуть над виставою Дмитро Вісков і Леонід Лячко з Києва, які були сценаристами на таких шоу як «Україна має талант» та «Євробачення», – розповіла Марина Медведєва.

Вхід на конкурсну частину фестивалю буде вільний, на гала-шоу – за квитками. Адреса: Ужгород, ПАДІЮН, Студентська набережна, 8.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк