«Карпатський простір» традиційно скликає прихильників у Франківськ

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

ІV Міжнародний мистецький фестиваль Carpathian Space 2019 відбудеться в Івано-Франківську 3-5 травня

Івано-Франківськ готується зустрічати ІV Міжнародний фестиваль мистецтв «Карпатський простір» («Carpathian Space»). Захід вже традиційно відбувається в часі Дня міста і цьогоріч триватиме з 3 по 5 травня, – інформує прес-служба мера Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Автор ідеї та співзасновник фестивалю, керівник Київського національного театру оперети Богдан Струтинський розповів, що цього року «Карпатський простір», як і завжди, об’єднає митців з різних країн світу. Фестиваль ставить перед собою амбітне завдання – представити місто передусім як потужний комплекс, який може стати територією зустрічей людей різних сфер інтересів, країн і націй.

Загалом під час фестивалю паралельно працюватимуть 14 різних просторів (SPACEs) – для дітей і дорослих. Протягом трьох днів на локаціях просто неба розташуються ярмарки, кухні різних країн тощо.

Багато уваги на фестивалі вже традиційно приділять арт-напрямку: живопис, скульптура, література, кіно, театр, музика, народні мистецтва.

Особливим для цьогорічного фестивалю стане театральний напрям, на честь знакових для українського театру річниць. Родзинкою буде вистава мовою жестів.

Уперше на цьогорічному фестивалі працюватиме кавова локація – COFFEE  Space! Хедлайнерами фестивалю стануть гурти «KaZka» та «The Hardkiss». Послухати їх можна буде на площі Франка. Також у місті чекають на ще одного іноземного виконавця, імені якого наразі не розголошували.

«Щороку для нас «Карпатський простір», як і День міста загалом, стає величезним викликом. Бо протягом цих кількох днів наше місто максимально себе демонструє, ким ми є, які в нас принади, чим ми здатні привабити туристів і в чому наша унікальність. Я щасливий, що тут не доводиться опускати очей, адже Івано-Франківська направду неймовірне місто, в якому кожен відчуває себе так, як не відчуває ніде!» – зазначив Руслан Марцінків.

Цьогоріч серед країн-учасниць фестивалю: Україна, Грузія, Польща, Азербайджан, Болгарія, Угорщина, Молдова, Австрія, Литва, Латвія, Естонія, Франція, Білорусь, Словаччина, Румунія, Чехія, США та інші.

Сайт фестивалю

Джерело: martsinkiv.if.ua

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк