У замку Любарта пригощатимуть смаколиками

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

5-й ювілейний сезон фестивалів у Луцьку офіційно стартує 11-12 травня

Один із наймасовіших гастрономічних фестивалів їжі, який відбувається в Луцьку і збирає в стінах замку Любарта представників ресторанів, кафе, кондитерських, піцерій країни, цього року пройде 11-12 травня.

Протягом двох днів кожен з майстрів їжі представить лучанам і гостям міста новинки меню та вразить кулінарними шедеврами. Ексклюзивність блюд і спеціальні ціни – гарантовані, – обіцяють організатори.

Додатковою особливістю фестивалю є насичена розважальна програма: різноманітні майстер-класи, сімейні та молодіжні конкурси, розваги з дитячими аніматорами, виступи творчих колективів, DJ-сети.

Про цьогорічні цікавинки від учасників фестивалю оперативно можна дізнаватися на сторінці Lutsk Food Fest у Facebook.

Забронювати житло в Луцьку можна тут

Перший Lutsk Food Fest відбувся в місті Луцьку 3-4 травня 2015 року. В ньому взяли участь понад 20 місцевих закладів та представників інших міст, а також виробників різноманітних делікатесів. Захід тоді відвідали більш ніж 10 000 лучан і гостей міста, які скуштували понад 30 000 страв.

Луцький замок розташований в історичному центрі міста, забезпечений під’їзними шляхами громадського транспорту. На території замку проводять близько 10 щорічних загальноміських заходів, серед них: «Ніч у Луцькому замку», «Меч Луцького замку», «Art Jazz Cooperation» тощо.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк