Восьмий Kyiv International Short Film Festival – уже за тиждень

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Головною локацією фестивалю, який триватиме з 17 до 21 квітня, буде Культурний центр «Кінотеатр «Київ»»

Програма KISFF-2019 присвячена подіям 30-річної давнини, які неабияк вплинули на наше сьогодення: падінню Берлінської стіни, зародженню нових демократій у Східній Європі й занепаду останніх форпостів комуністичної імперії. Під час фесту на глядачів чекають добірки стрічок від кураторів Berlinale Shorts, сучасне африканське кіно, фільми-номінанти на премію Європейської кіноакадемії, хіти головних світових фестивалів та багато спеціальних подій на будь-який смак, – інформує ДержКіно України, за підтримки якого відбувається захід.

Під час фестивалю відбудеться українська прем’єра створеного за підтримки Держкіно анімаційного фільму Никити Листкова «Кохання», який відібрано до участі у конкурсній програмі одного з головних анімаційних форумів світу – Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів у Ансі.


Окрім того, в Національному конкурсі KISFF-2019 візьмуть участь створені за підтримки Держкіно стрічки «В радості, і тільки в радості» режисера Марини Рощиної та «Поза зоною» Нікона Романченка. У програмі «Фестивальні хіти» серед фільмів-переможців найкращих світових кінофестивалів – картина «Штангіст», яка з-поміж численних нагород має Ґран-прі Варшавського міжнародного кінофестивалю.

Окрема програма Восьмого Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів буде присвячена 30-річчю Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів «КРОК». Вона складатиметься з добірки стрічок, які свого часу вибороли головну нагороду «КРОКу».

Переглянути докладну програму, а також придбати квитки можна на сайті фестивалю.

Сторінка фестивалю у Facebook

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк