На ГогольFest із Києва до Маріуполя поїде арт-потяг ГогольTrain

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Організатори ГогольFest, який цього року відбуватиметься в Маріуполі з 26 квітня до 1 травня, створили перший фестивальний поїзд у Європі, який доставить відвідувачів до місця проведення заходів

Презентація ІІ Міжнародного фестивалю StartUp Гогольfest і спільного проекту Гогольfest та Укрзалізниці − ГогольTrain – відбулася 19 квітня у Києві.

26 квітня о 19:00 перший у Європі арт-потяг ГогольTrain з Київського вокзалу повезе киян, вінничан і дніпрян на STARTUP ГогольFEST.

Для пасажирів потяга фестиваль починається ще в дорозі, – розповідають організатори: «Торік команда ГогольTrain уже експериментувала з Укрзалізницею, домовившись про 2 додаткові вагони для київських фестивальників. Досвід вийшов феєричним, і цього року друзі фестивалю замахнулись на цілий потяг, що об’єднує міста, людей та мистецтво, і є платформою для культурної мобільності».

«ГОГОЛЬFEST останнім часом форсує напрямок культурної децентралізації, прийшовши спочатку до Маріуполя, а восени 2018 і до Вінниці. В 2019-му планується, окрім Маріуполя, ще 4 локальні фести – в Дніпрі, Тернополі, Ужгороді та Вінниці. В роботі над зменшенням культурної дистанції між регіонами країни життєво важливою є підтримка держструктур, зокрема розвиток взаємодії з Міністерством інфраструктури України та Укрзалізницею. І ГОГОЛЬTRAIN – прекрасний прецедент такої взаємодії», – додають організатори фесту.

На відміну від фестивальних потягів, ГогольTrain сам по собі вже є івентом і культурним явищем на колесах. Серед його пасажирів – музиканти, артисти, режисери, художники, митці, культурні та громадські діячі, фахівці креативних індустрій. У складі потяга є вагон зі сценою, вагон-ресторан від подільського бару «Хвильовий», перформанси й виставки на борту. Під час самого фестивалю для пасажирів арт-потяга передбачено безкоштовний доступ до нічної сцени та проживання в одному з готелів Маріуполя (за бажанням).

Довідкова інформація. Склад потяга: 5 плацкартів і 3 купе (з них 2 причіпні з Вінниці), 1 вагон-stage 1 ресторан-бар.

Розклад арт-потяга:

  • Від’їзд із Києва 26 квітня о 19:03
  • Прибуття до Маріуполя: 10:00 ранку 27 квітня
  • Повернення: Від’їзд з Маріуполя: 30 квітня 18:07
  • Прибуття до Києва: 1 травня о 12:20.

Дорогою потяг зробить дві зупинки: в Дніпрі, де весь потяг вийде привітатися власне із Дніпром, та у Волновасі, де всі 350 учасників ГогольTrain вийдуть на сонечко для ранкової руханки.

Види паків, доступні пасажирам:  Kyiv Pack, Vinnytsia Pack і Dnipro Pack залежно від точки відправлення.

Для кожного паку можна додатково обрати проживання в Маріуполі в готелі “Іріс”, “Азов” в “Готель” на всі дні.

Також учасники ГогольTrain можуть обрати собі проживання самостійно.

У кожну путівку входить абонемент на нічну сцену фестивалю Startup GogolFest на всі дні.

Базова путівка Київ-Маріуполь-Київ (плацкарт) + готель + фестивальний абонемент на нічну сцену обійдеться всього у 1750 грн.

Додаткова інформація та відповіді на популярні питання: gogoltrain.art/gogoltrain

Читайте також: 

Що спільного у Monarchy, Джамали та Азовського судноремонтного заводу?

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк