В Івано-Франківську оживуть скульптури

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

3 травня в Івано-Франківську з нагоди дня міста відбудеться перший Міжнародний фестиваль живої скульптури

У самому центрі міста прогулюватимуться живі статуї з Польщі, Іспанії, Німеччини, Болгарії, Нідерландів, Білорусі й України. З 13:00 до 17:00 на франківській «стометрівці» та на вулиці Лесі Українки всі охочі зможуть прогулятись Європою – від Барселони до Амстердама. Унікальну атмосферу фестивалю зададуть 35 учасників, які розмістяться на 23 локаціях.

«До Дня міста готуємо чимало цікавих подій і ця буде однією з таких. Фестиваль не залишить нікого байдужим, адже в одному місці буде зібрано когорту унікальних персонажів, яких ми звикли бачити на вулицях різних європейських міст. Цього року вирішили ризикнути і започаткувати такий захід, що, сподіваємось, стане традиційним», – зазначив на своєму сайті міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Учасники й координатори фестивалю “Mim-theatre “If…” Артур Гулько та Андрій Кирильчук наголошують, що самі закохані у цей жанр мистецтва і прагнуть створити неймовірні емоції на вулицях міста.

«Ми багато подорожуємо та маємо честь представляти Україну на міжнародних фестивалях та конкурсах, де не раз вдавалося відчувати приємний смак перемог. Для нас вулиця – це не маршрут з пункту А в пункт В. Для нас вулиця –це можливість яскравої історії та людської взаємодії сповненої поваги та любові. Тому з нетерпінням чекаємо на цю фестивальну зустріч», – закликали учасники.

Сторінка події на Facebook

Програма святкових заходів до Дня міста Івано-Франківська

Недорогі готелі та квартири подобово можна забронювати тут

 

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк