На фестивалі співаної поезії у Львові зберуться поети, письменники та перекладачі

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

З 6 по 12 травня у Львові відбудеться ІІ Міжнародний фестиваль Lviv Music & Poetry Week

Lviv Music & Poetry Week присвячений 100-річчю від дня народження відомого українського перекладача, поета, лінгвіста Миколи Лукаша. Захід збере у місті близько п’ятдесяти поетів, письменників і перекладачів з діаспори й України. Головні локації фестивалю – Львівський органний зал та КЗ ЛОР КМЦ «Львівський палац мистецтв». Вхід на всі події – вільний.

У межах фестивалю відбудуться зустрічі з гостями фестивалю учнів і студентів у навчальних закладах, бібліотеках, народних домах міста Львова й області, презентації, автограф-сесії, поетично-музичні концерти для гостей фестивалю.

«Наш фестиваль покликаний відшуковувати та допомагати у розвитку молодих талановитих поетів, письменників та бардів у районах Львівської області. Ми хочемо піднести рівень зацікавленості до літератури і культури. Також важливим завданням для нас є допомогти молодим людям в усвідомленні досягнень українського народу, його інтелектуальних і духовних надбань», – розповідають організатори.

Основними подіями фестивалю стане відкриття унікальної міжнародної виставки-конкурсу акварелі «Акварельні монологи» та студентський конкурс екслібрисів за мотивами творів Миколи Лукаша. Також Lviv Music & Poetry Week нагородить переможців конкурсу молодих літераторів «– пре – ЛЮД – і – Я».

Програма фестивалю.

Lviv Music & Poetry Week є однією з подій Міжнародного всеукраїнського фестивалю «ЛукашФест», який організовує близько 50 унікальних заходів, присвячених століттю Миколи Лукаша. Заходи відбуватимуться впродовж року в різних куточках України, а також у Польщі, Німеччині й Австралії.

Микола Лукаш народився у м. Кролевець на Сумщині 19 грудня 1919 року і став легендою українського художнього перекладу. Його часто називають Моцартом українського перекладу, майстром слова, хто перетворив своє життя на витвір мистецтва.

Докладніше про заходи фестивалю «ЛукашФест» можна прочитати тут.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк