Буськ запрошує на Ретро Бадені FEST

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

У місті Буськ на Львівщині 2 червня відбудеться Ретро Бадені FEST на території палацу Бадені

Метою «Бадені Fest», який пройде на території палацу графа Казимира Бадені в Буську, є привернути увагу до пам’ятки архітектури, яка потребує проведення невідкладних реставраційних робіт. А також – популяризувати древній Буськ серед туристів, передати культуру, яка панувала на Галичині в період останніх декількох століть, – зазначає сайт photo-lviv.in.ua.

На гостей свята чекатиме насичена програма. На подвір’ї палацу облаштують імпровізовану сцену, де впродовж дня триватимуть мистецькі виступи, діятиме «Містечко Майстрів», фотозона, поряд відбуватимуться майстер-класи, конкурси на кращий ретро-костюм і двійників графа.

Уся охочі матимуть нагоду придбати сувенірну продукцію з емблемою БаденіFest, посмакувати їжею та смаколиками, які готували в різні історичні періоди місцеві ґаздині, славетним живим пивом, яке варили на графській пивоварні, переглянути ретро-фотографії та кінофільм. Офіційне відкриття – о 14.00.

Родзинкою ретро-заходу стане привітання графа Казимира Бадені, який разом зі своєю сім’єю завітає на фестиваль.

Організатори сподіваються, що кожен з учасників «Бадені Fest» зможе креативно підготуватися до свята, прибувши на фестиваль в одязі, характерному для певної історичної епохи: дами – в сукнях з аксесуарами (капелюшками, рукавичками та парасольками), чоловіки – в костюмах з метеликами чи фраках, капелюхах і належному взутті.

Переглянути, як у палаці готуються до свята, можна на fscebook-сторінці Палац Бадені в Буську

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк