«Же през шаблю маєм право!» – ІІ Батуринфест обіцяє гостям шалений позитив

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

15-16 червня в місті Батурині на Чернігівщині відбудеться ІІ БАТУРИНФЕСТ «Шабля», присвячений 350-й річниці від дня започаткування гетьманської столиці в Батурині

У парку «Кочубеївський» упродовж фесту діятимуть окремі інтерактивні локації просвітницького, навчального та розважального характеру.

15 червня (субота)

Відкриття ІІ БАТУРИНФЕСТУ «Шабля» о 14:00. Вхід вільний.

На гостей чекають виступи народних аматорських колективів; показові виступи єдиноборств «сучасних козаків». Концерт на рок-сцені молодіжних гуртів «FROM INSIDE OUT» з м. Кролевець і «Протифаза» з м. Бахмач.

Головною подією першого дня стане Baturyn Beats Global вечірка. До Батурина вперше приїде Wapapura Moving Energy. Проект з південної Іспанії привезе в Україну музиканта DJ Ion Din Anina, щоб зустрітися на одній сцені з електро-фольклорним дуетом з Києва – Cloud Jam. Разом музиканти створять незабутню музичну ніч у стилі електро-фольку, електро-тропікал і Global Beats. По завершенню дня нічна дискотека від DJ SaliVan Rocket-Jam з м. Кременчук.

16 червня, в неділю, об 11:00 з вітальним словом звернуться керівництво міста й почесні гості ІІ БАТУРИНФЕСТУ «Шабля». Відтак відбудеться виступу артистів Чернігівського українського академічного хору.

Також цього дня в програмі – виступ військового оркестру та кавер-гурту «DAGGER» 58-ї ОМПБр імені гетьмана Івана Виговського, м. Конотоп. Командир – полковник Михайло Драпатий.

Уперше в Батурині виступатимуть артисти Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва (естрадний спів, сучасний естрадний танець, пантоміма, ілюзія і маніпуляція, жонглювання). Ректор – кандидат мистецтвознавства, професор, заслужений діяч мистецтв Владислав Корнієнко.

Увечері відбудеться концерт рок-гуртів «Новий день» з м. Конотоп, «Скеля» з м. Чернігів та «КОРАЛЛІ» з м. Івано-Франківськ. Хедлайнер ІІ БАТУРИНФЕСТУ «Шабля» – відомий український рок-гурт «Kozak System». По завершенню дня – нічна дискотека від DJ SaliVan Rocket-Jam з м. Кременчук.

Окрім того, на гостей фесту чекає арт-пікнік для дітей і молоді: фото картини, фотозони, малювання, бодіарт, ляльки-мотанки, музика, танці, туризм тощо. А ще – екскурсії унікальними об’єктами Національного заповідника «Гетьманська Столиця»; виставка-ярмарок майстрів народного декоративно-прикладного мистецтва, майстер-класи; зони харчування, атракціони, фуд-корт, смаколики української традиційної кухні.

Сторінка події у Facebook

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк