Давній Удеч кличе спільно шукати цвіт папороті на Івана Купала

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

6-7 липня на березі річки Стрий у Жидачеві відбудеться традиційний «Удеч-фест. Івана Купала»

Молодіжний фестиваль за участі сучасних рок- та етногуртів та з цікавою культурною програмою, майстер-класами, ватрою й забавами відбудеться у Жидачеві вже всьоме.

Етнофест від самого початку задуманий як нова і якісна культурно-туристична родзинка краю. Адже містечко, яке розташоване лише за 55 кілометрів від Львова, має давню історію, мальовничу природу й цікаві місцеві традиції.

Організатори обіцяють відвідувачам два дні драйву та музики. У програмі фесту – майстер-класи від умільців та пісні біля ватри, цікава культурна програма та можливість ночівлі в наметі. Музичну частину фестивалю гарантують гурти з різних регіонів України. Серед них – «Тінь Сонця», «Брати Станіслава», «Рояль кіт», B&B Project, Dizex BAND, TOLOKA.

Етнофест триватиме дві доби. На території можна буде встановити намет, купити харчі тощо.

Вхід на фестиваль – безкоштовний.

Удеч – древня назва Жидачева. Уперше про Жидачів письмово згадано 1164 року в «Повісті минулих літ», де його згадують, як Удеч або Зудечів. Історики схиляються до думки, що назва походить від румунського слова «жудечу», що означає «право». Кажуть, що на місці теперішнього міста жили поселення румунів, які щоденно вели тут свої побутові судові справи. Надалі в документах зафіксовано ще близько двадцяти п’яти найрізноманітніших найменувань міста, сьогодні офіційною назвою є «Жидачів». Наразі Жидачів є невеликим райцентром, але вже незабаром стане центром нової об’єднаної громади. Тож іще одна мета фестивалю – привабити туристів (а в перспективі – нових інвесторів)? підтримати місцевий бізнес s надати йому майданчик для промоції, а також пропагувати серед краян такий вид відпочинку та підтримати розвиток молодіжних ініціатив.

Місце проведення: 6-7 липня, Співоче поле на березі р.Стрий, Жидачів, Львівська область.

Сторінка фестивалю у Facebook

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк