Фестиваль «Мандрівний вішак» завершує прийом заявок

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

6-й Міжнародний театральний фестиваль «Мандрівний вішак» триватиме 13-15 вересня в Луцьку

Залишилося ще два дні, щоб подати заявку на 6-й Міжнародний фестиваль театру за межами театру «Мандрівний вішак», який відбудеться 13-15 вересня у Луцьку. Тим, хто планує взяти участь у фестивалі, варто поспішити: 5 липня – останній день прийому заявок від колективів. А тим, хто завітає на фестиваль як гість, повідомляємо: 8 серпня буде оприлюднено остаточну афішу виступів.

Однією з цьогорічних родзинок якого є те, що можуть це зробити тільки ті театри, які минулих років не брали участі у фестивалі.

Своїми метою та завданням фестиваль декларує пошук і використання нових, сучасних та креативних форм представлення театрального мистецтва. Головний його девіз – «Театр за межами театру», тож показ усіх спектаклів відбувається не на театральних сценах.

Відбір учасників на фестиваль відбувається на конкурсній основі. Один колектив може запропонувати одну й більше вистав для конкурсного відбору. Кількість колективів, яка візьме участь у фестивалі, визначає оргкомітет. Тривалість вистави – 60-90 хвилин.

Критеріями відбору колективів-учасників фестивалю є художній рівень вистави та можливість адаптувати її до показу на майданчику «за межами театру».

Докладна інформація – за посиланням.

Подія на Facebook 

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк