На культовому Burning Man представлять масштабний проект з України

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Українські митці презентують 7 авторських програм на одному з найбільших світових фестивалів незалежного мистецтва.

Національний арт-проект об’єднає медіа, технології та мистецтво і його представлять на одному з найбільших арт-об’єктів фестивалю Burning Man – піраміді PlayAlchemist, передає Радіо Свобода.

В розробці 7 дотичних до програми фестивалю авторських програм: алхімія і трансформація, єгипетські піраміди та їх символи, діджиталізація та оцифровування реальності, українська культура та розвиток сучасного арту, космос та вихід людини за межі й душа та її трансформація.

«Ми могли б представити на фестивалі, те що ми маємо собі на увазі, але в даному випадку ми врахуємо меседжі, які отримали від донорів. Йтиметься про те, що ми сучасні, особливі, у нас багато труднощів, але ми можемо їх вирішувати. Ми не створюємо образ жертви, а показуємо що ми на рівних», ‒ говорить один з авторів проекту Валерій Коршунов.

Організатори заходу запрошують кожного українського діджитал-митця долучитись до проекту. Це можна зробити, надіславши свої наявні або нові роботи, елементи яких будуть використані при створенні великого арт-об’єкта. Заявку можна подати на сайті, термін – до 20 липня.

Фестиваль незалежного мистецтва Burning Man із 1986 року проходить у пустелі Блек-Рок (штат Невада, США) наприкінці серпня. Цього року фест пройде з 25 серпня по 2 вересня. Українські митці вже не вперше презентують на ньому свою творчість, але цього року вперше представлятимуть масштабну національну програму.

Це стало можливим завдяки підтримці Українського культурного Фонду, Міністерства закордонних справ України, Міністерства інформаційної політики України, Американського Дому та міжнародного кемпу PlayAlchemist.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк