XXVI Міжнародний гуцульський фестиваль прийматиме Вижниця

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Цього року Міжнародний гуцульський фестиваль проведуть у Вижниці Чернівецької області 30 серпня – 1 вересня

У Вижницькому районі, що на Буковині, готуються до Міжнародного гуцульського фестивалю, який планують провести в останні дні літа та перший день осені. Фестиваль збере на Буковині гуцулів з усього світу. На гостей чекають різноманітні заходи, в яких відображено гуцульські традиції: ярмарки, музика, танці та концерти, дискусії та, звісно ж, неперевершена гуцульська кухня.

Стартує фест 30 серпня з проведення Міжнародної науково-практичної конференції на тему «Елементи нематеріальної культурної спадщини – сутнісна основа сучасних гуцульських традицій», яка відбудеться на базі Вижницького коледжу прикладного мистецтва імені В.Ю.Шкрібляка.

Учасники конференції розглянуть традиції обрядово-календарного та родинного циклів Гуцульщини, обговорять художні ремесла й одягову культуру гуцулів, особливості гуцульського фольклору, господарювання та побуту тощо.

Під час проведення XXVI Міжнародного гуцульського фестивалю гості матимуть нагоду відвідати безліч цікавих туристичних місць, адже цей край є центром туризму та має чимало розроблених туристичних маршрутів. До речі, наразі не надто складно буде забронювати житло у Вижниці або поблизу.

Міжнародний гуцульський фестиваль — фольклорно-етнографічний фестиваль, який проходить щорічно в одному з міст Гуцульщини, починаючи з 1991 року.

Організувало його товариство «Гуцульщина» – задля відродження та примноження матеріальної, духовної гуцульської культури, місцевих традицій і обрядів. Традиційно в рамках гуцульських фестивалів проводять також науково-практичні конференції, симпозіуми, спортивні та різноманітні молодіжні заходи.

Сторінка у Facebook

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк