В Одесі обмінюватимуться ідеями тисячі лідерів

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

24-26 серпня у місті відбудеться Фестиваль ідей

Фестиваль ідей – це відкрита платформа для співтворення, місце зустрічі тисяч лідерів, які переконані – Україні потрібні нові ідеї. Відтак цього року вже втретє в Одесі зберуться лідерів з різних сфер: бізнесу, медіа, місцевої влади, науки, мистецьких об’єднань та інших спільнот з усієї країни.

Третій Фестиваль ідей відбудеться 24-26 серпня в Одесі та стане однією з найбільших інтелектуальних подій для лідерів в Україні.

Цього року фестиваль зосередиться на розгляді українського суспільства в контексті світових тенденцій розвитку. Упродовж трьох днів відбудеться понад 100 подій на шести тематичних потоках, які охоплюватимуть питання та ідеї щодо здоров’я, освіти, навколишнього середовища, безпеки, технологій, економіки, мистецтва та медіа. Організатори очікують більше трьох тисяч учасників. До участі запрошено понад 100 спікерів з України, Канади, Австрії, Польщі й інших країн. Вони поділяться ідеями, що сьогодні є в авангарді бізнесу, науки, медіа, освіти, медицини, державного врядування, культури та креативних індустрій.

Як зазначають організатори, місія фестивалю полягає в об’єднанні зусиль мислителів і лідерів суспільної думки, лідерів бізнесу, територіальних громад, мистецьких об’єднань, благодійних організацій та інших спільнот задля обміну ідеями та пошуку шляхів перетворення найкращих з них у практичну діяльність. Адже саме ідеї тісно пов’язані з практичною діяльністю людини – лежать в основі практики, надихають і спрямовують її, а також збагачуються та ускладнюються внаслідок практичної діяльності. Ідея, що формується, потребує діалогу — відвертого спілкування, що базується на взаємній довірі та симпатії, а також на спільному прагненні до кращого життя. Фестиваль ідей, власне, і пропонує таку можливість.

Фестиваль обіцяє пізнавальні розмови та нові знайомства; новий рівень нетворкінгу та розмаїття форматів – лекції, бесіди, панельні дискусії, презентації, перформанси, концерти та вечірки.

Долучитися до фестивалю можна як учасник, волонтер чи амбасадор. Подробиці – на сайті  та на сторінці фестивалю у Facebook.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк