Вінілова вечірка, кіно просто неба й багато джазу – Рівне й Луцьк у передчутті свята

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

25, 30 і 31 серпня у Рівному та Луцьку триватиме Міжнародний джазовий фестиваль «ART JAZZ»

«Уже зовсім скоро в Рівному почнуться особливі вечори, наповнені джазом і любов’ю. Над містом запалають мільйони зірок, але найяскравіші з них горітимуть на сцені Рівненського Драмтеатру. Вони злетяться сюди з усього світу, щоб подарувати мить абсолютного щастя та натхнення на неминучу осінь, яка прийде в Рівне одразу після того, як затихнуть останні джазові мелодії. Але до цього джазуємо разом!» – так ніжно й гарно описують фестиваль на його «рівненській»сторінці у Facebook.

Отож, 25, а також 30-31 серпня – ART JAZZ 2019 чекає на гостей у Рівному та Луцьку. Цього року в програмі знову будуть вінілова вечірка, перегляди кіно, занурення в космос просто неба й різноманітний джаз.

«ART JAZZ» об’єднує різні види мистецтва в темі джазу: музику, фотографію, графіку, хореографію, театр та інші.

Традиційно виступи під час фесту завершуватимуться джем-сейшнами й неформальним спілкуванням з глядачами, де відомі джазові музиканти та популяризатори проводять безкоштовні майстер-класи для місцевих музикантів.

Міжнародний джазовий фестиваль «ART JAZZ» вважають одним із наймасштабніших культурних заходів Волині. Почавши свою історію 2007 року, цей мистецький захід став її своєрідною візитною карткою.

Фестиваль об’єднує не лише різні жанри мистецтва в темі джазової музики, а й міста. Луцьк і Рівне на деякий час стають центром культурного життя та після літа починають фестивальний рух в України.

Джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation» став продовженням фестивалю «New Cooperation», який відбувався у Луцьку з 2005 року. Відтоді географія фестивалю поширилась і до проекту приєдналося Рівне.

За роки проведення фестивалю Рівне та Луцьк стали гостинними місцями для багатьох митців і прихильників джазу. За роки проведення фестивалю «ART JAZZ» прийняв музикантів не тільки з багатьох регіонів України, а й з Польщі, Німеччини, Чехії, Франції, Італії, Ізраїлю, Сполучених Штатів Америки, Грузії, Естонії та інших країн. Хедлайнерами джазового свята були Олег Скрипка, Кіт Данн, Пікардійська Терція, Карл Фрієрсон, Алекс Ренар, Ніно Катамадзе, Боріс Саволделлі й інші.

Програма Міжнародного джазового фестивалю «ART JAZZ 2019»

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк