У Львові триває Етновир

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Із Днем Незалежності львів’ян вітатимуть екзотичні колективи з різних країн світу.

З 22 до 25 серпня на площі Ринок і на площі Музейній у Львові триває Міжнародний фестиваль фольклору «Етновир». Щорічно фестиваль є однією з головних подій святкувань Дня Незалежності України у Львові: відбуваються колоритні виступи колективів із різних куточків світу, марш-паради учасників головними вулицями міста, танцювальні майстер-класи. Загалом за 4 дні фестивалю відбудеться близько 20 заходів.

Цього року на сцені вперше виступають екзотичні колективи з Панами та Колумбії, а також колективи з Франції, Польщі, Латвії, Словенії та України.

22 серпня відбулося офіційне відкриття фестивалю. На Площі Ринок пройшов традиційний святковий марш-парад колективів-учасників з нагоди відкриття. А на площі Музейній колектив з Франції розпочав Конкурс оркестрів, що відбуватиметься впродовж усіх днів фестивалю. На конкурсі його учасники демонструють національні музичні інструменти та змагаються у вмінні грати на них.

23 серпня виступали колективи зі Словенії, Польщі та Латвії в рамках Конкурсу оркестрів, а о 19:00 львів’яни й гості міста змогли насолодитися танцями від колективів зі Словенії, Франції, Колумбії, Панами й України на Головній сцені фестивалю на площі Ринок.

24 серпня колективи народів світу знову вражатимуть виступами відвідувачів. Колектив із Панами продовжить Конкурс Оркестрів на площі Музейній. Після цього в рамках Фестивалю буде представлено програму «Етнофешн». Протягом програми відбудеться показ мод у етностилі від учасників фестивалю та відомих дизайнерів. Завершенням фестивального дня стане урочистий Гала-концерт до Дня Незалежності, де кожен з колективів покаже свої найоригінальніші та найекзотичніші танці.

25 серпня оркестр Колумбії завершить Конкурс оркестрів своїм виступом. А вже о  19:00 до уваги відвідувачів – святковий завершальний концерт учасників на площі Ринок. Традиційно всі колективи виконають старовинний український танець «Аркан».

Сайт фестивалю: etnovyr.lviv.ua

FB-сторінка: facebook.com/etnovyr.festival

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк