На фесті в Омельнику запалюватимуть «Шпилясті кобзарі»

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

31 серпня – 1 вересня у Сорочиному урочищі в Омельницькій ОТГ на Полтавщині відбудеться фестиваль «Чарівна симфонія козацтва».

За словами організаторів, захід організовують на честь композитора Петра Чайковського, рід якого походив з Омельника. У програмі передбачено, що його найкращі композиції виконає Полтавський симфонічний оркестр.

Розпочнеться фестиваль із вітального слова та виступу академічного симфонічного оркестру. Потім артисти Полтавської міської школи мистецтв виконають «Вальс квітів» на підвісному містку. Розважатимуть гостей і виступи аматорських творчих колективів.

Глядачам також представлять інсталяцію козацького бою «Танець характерників» від акторів театру ім. Гоголя й театральну виставу «Назар Стодоля». Також охочі зможуть відвідати виставку старовинного козацького одягу й побачити кінні виступи та козацькі забави, долучитися до майстер-класу з гопака та відвідати гастрономічний фест.

Для гостей виступить гурт «Шпилясті кобзарі». Ці хлопці віртуозно грають на бандурах, вони були учасниками шоу «Голос країни» й «Україна має талант».

Увечері присутніх дивуватимуть вогняним шоу «Дикий вогонь», а 1 вересня стартує регіональний фестиваль «Омельницьке розмаїття».

Початок свята – 31 серпня об 11-й годині.

До слова, цей фестиваль-проєкт переміг у конкурсі «Малі міста – великі враження».

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк