«Корона Якуба» перенесе у 17-те століття

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Фестиваль «Корона Якуба» триватиме 14-15 вересня у місті Кам’янка-Бузька на Львівщині

У Кам’янці-Бузькій відзначатимуть 400-річчя українського театру. З цієї нагоди в місті проведуть фестиваль-ярмарок «Корона Якуба».

Як розповіли в департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА, на гостей чекатиме цікава програма. Зокрема, свою діяльність презентують інтелектуальний клуб «Арт-кафе», відбудеться творча зустріч з «живою легендою», народною артисткою України, послом миру – Галиною Яблонською, колекціонером стародруків, медальєром – Дмитром Пірклом.

Окрім цього, в межах заходу презентують унікальну колекцію рушників, картин, стародруків минулого століття художника Олександра Охапкіна та проведуть майстер-клас зі створення незвичайних вінків Кам’янеччини за участі майстрині Зої Ружин.

«Запрошуємо усіх долучитись до заходу, адже Кам’янка-Бузька стане справжнім давнім містом, де кожен зможе перенестись у величне 17-те століття, коли жив і творив Якуб Гаватович, який уперше показав Галичині, що таке інтермедія українською мовою», – зазначила директор департаменту Мирослава Туркало.

Також гостей фестивалю дивуватимуть спеціальні гості зі Львова – Львівський академічний духовний театр «Воскресіння» та їх вистава «GLORIA», театральна хода вулицями, трупа театру ім. Марії Заньковецької з виставою «Наталка Полтавка», вогняне шоу та ретро-автомобілі.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк