12 пивоварів і 40 сортів пива – завтра стартує фест «Варишське пиво»

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Фестиваль крафтового пива відбудеться в Мукачеві вже вчетверте, з 13 до 15 вересня

Також спеціально до відкриття фесту протягом 100 днів варять спеціальний вид пива – «Фестивальне». Про подробиці проведення цьогорічного фестивалю крафтового пива, який проходитиме в міському парку «Перемога» вже вчетверте, розповіли президент регіональної туристичної асоціації Федір Шандор, керівник Мукачівського турінфоцентру Беата Столяренко та пивовари Михайло Ганічка і Янош Шіпош.

Федір Шандор зауважив, що традиційно на фестивалі буде представлено пиво виключно закарпатських крафтових пивоварень. Це виробники з Мукачева, Ужгорода, Ужгородщини, Міжгіря, Хуста, Виноградова, Берегова. Саме з «Варишського пива» стартує новий пивний рік і в Україні і саме тут відкривають першу пивну бочку країни, – зазначає президент туристичної асоціації.

Підготовлено й розважальну програму для гостей заходу. Так, у день відкриття, в п’ятницю, виступатиме Марина і компанія, протягом вихідних триватимуть малі пивні олімпійські ігри, фестиваль національних меншин «В родині єдиній». Також буде представлено продукцію крафтових сироварів, переможців фестивалю «Червене вино».

Пивовари кажуть, що вже другий рік варять на фест спеціальні сорти пива і цьогоріч здивують його учасників якісним хмільним продуктом.

До слова, Клуб пивоварів Закарпаття планує вже наступного року змінити дату проведення фесту – перенести його на другу декаду серпня, через те, що, наприклад, лише цими днями в області відбудеться 16 різних фестивалів.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк