Від неділі у Вінниці звучатиме «Музика в монастирських мурах»

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

15 вересня розпочнеться ХХІ Міжнародний органний фестиваль «Музика у монастирських мурах»

«Ми проводимо міжнародний органний фестиваль фестиваль уже 21 раз. Цьогоріч він розпочнеться з яскравого концерту Рімвидаса Міткуса (Вільнюс), який належить до молодої генерації литовських органістів. Окрім того, він ще й піаніст та хормейстер, лауреат багатьох міжнародних конкурсів. Виступав на багатьох органних фестивалях, як органіст та ансамбліст у Литві та закордоном», – розповів «Укрінформу» про фестиваль його художній керівник Георгій Курков.

За його словами, в межах фестивалю – з 15 вересня по 27 жовтня – відбудеться сім концертів органної музики. Три з них відіграють вітчизняні виконавці – органний дует Єлизавети Білокопитової та Георгія Куркова (Вінниця), а також Тетяна Орлова (Біла Церква) та Вероніка Струк (Одеса).

Окрім Міткуса, виступлять іще троє органістів з-за кордону – Віктор Лияк (Варшава), Бернар Струбер (Страсбург) та Іштван Елла (Будапешт).

Концерти фестивалю «Музика у монастирських мурах» відбуватимуться у храмі Пресвятої Марії діви Ангельської (вулиця Соборна, 12). Усі концерти розпочинатимуться о 20:00. Квитки можна придбати в канцелярії храму.

ПРОГРАМА

15 вересня — Рімвидас Міткус — Вільнюс

22 вересня — Єлизавета Білокопитова й Георгій Курков — органний дует, Вінниця

29 вересня — Віктор Лияк — Варшава

6 жовтня — Тетяна Орлова — Біла Церква

13 жовтня — Вероніка Струк — Одеса

20 жовтня — Бернар Струбер — Страсбург

27 жовтня — Ішвтван Елла — Будапешт

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк