«Колодар» подарує магічну атмосферу прадавньої української культури

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

 

Етко-екофестиваль «Колодар» відбудеться у Славуті на Хмельниччині 21-22 вересня

Усіх, хто хоче «відчути всі барви та колорит неповторної музики та пісень різних народів» та «закружляти в невпинному колі позитиву найяскравішої події міста», кличуть на Міжнародний етно-екофестиваль «Колодар» у місто Славуту.

Фестиваль поєднає елементи етно й екотрадицій.

«Назва «Колодар» не випадкова. Славута перебуває у своєрідному колі, в оточенні лісів і річки, що утворюють коло навколо міста. Тож ідея фестивалю – це популяризація культурної нематеріальної спадщини у всьому її різноманітті та унікальної природи, поєднання етно та еконапрямків», – розповіли у міськраді Славути.

На фестиваль запросили етнографічні колективи з усієї України та з-за кордону.

В екочастині планують організувати польоти на літаку навколо міста, сплав на байдарках річкою Горинь, катання на конях, ековиставки.

Родзинкою фесту стане виготовлення світлової інсталяції писанки.

Усі глядачі й гості фестивалю будуть ситі та задоволені – обіцяють організатори, адже на «Колодарі» готуватимуть досвідчені та професійні кухарі зі Славути, Хмельницького, Рівного, Золочева, Івано-Франківська, Тернопільщини, Львова та Чернігова.

Проект реалізують у рамках програми «Малі міста великі враження».

Отож 21 вересня о 21:00 на гостей чекає відкриття світлової інсталяції «Джерело життя», що відбудеться в центрі міста. А вже в неділю, 22 вересня, готуйтеся до насиченої програми.

Подія у Facebook

Програма фестивалю на неділю, 22 вересня:

 

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк