Старуня кличе на забаву в парк Льодовикового періоду

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

 

На фестивалі «ТопіаріАрт-Раут» 26 жовтня будуть мамонт, носоріг, олень, тигр і ще багато всього цікавого

26 жовтня в селі Старуня на Івано-Франківщині відкриють Парк Льодовикового періоду в межах фестивалю «ТопіаріАрт-Раут».

«Громада запрошує на фестиваль «ТопіаріАрт-Раут», на справжню вечірку в стилі Льодовикового періоду. Не пропустіть, це буде неймовірно!» – запросив усіх охочих на своїй сторінці у Facebook начальник відділу туризму та міжнародної технічної допомоги Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму й інвестицій Івано-Франківської ОДА Віталій Передерко.

На гостей свята чекають:

◇ єдиний в Україні діючий грязьовий вулкан
◇ сучасний формат ландшафтного парку у стилі топіарі
◇ експозиції фігур, знайдених під час розкопок тварин та людей, що відтворюють добу льодовикового періоду
◇ голографічне шоу, яке перенесе вас у прадавні часи кроманьйонців
◇ знайомство з давніми ремеслами
◇ страви меню льодовикового періоду.

Село Старуня – геологічна пам’ятка природи загальнодержавного значення в Україні, яка розташована на 7 горбах дорогою на Буковель. Музейний фонд села нараховує 74 тисячі музейних предметів. Саме тут розташовані єдиний в Україні діючий вулкан ы 19 стоянок первісних людей. А ще тут знайшли рештки носорогів і мамонта, які пролежали в землі щонайменше 20 тисяч років і добре збереглися.

Фестиваль «ТопіаріАрт-раут» – культурний захід, задуманий для мистецької еліти, туристів та місцевих мешканців, – розповів виданню «Укрінформ» сільський голова Старуні Іван Мосюк. Парк Льодовикового періоду, який відкриють в межах заходу, представлять у формі театралізованої вистави. Тут буде встановлено 4 великі (мамонт, носоріг, олень та тигр) і декілька малих топіарі-скульптур та стоянку людей Льодовикового періоду.

Вхід на фестиваль вільний!  А доїхати до місця дислокації можна буде спеціально організованими автобусами з Івано-Франківська та Богородчан.

Сторінка події у Facebook

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк