Фестивалі

Сайт на підтримку фестивального руху в Україні

На день народження Моцарта варто їхати до Львова

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

 

Львівська філармонія відзначить пам’ятну дату фестивалем Mozart BirthDay

Вольфґанґ Амадей Моцарт є одним із найвідоміших композиторів світу, і народився він у січні. З цієї нагоди Львівська національна філармонія організувала фестиваль, що триватиме протягом 23-26 січня.

П’ять подій фестивалю представлять різні грані музики віденського класика.

Розпочне фестиваль подія «Три Моцарти» (23 січня), у якій можна буде почути музичні композиції дідуся Леопольда (батька славетного Моцарта), Вольфґанґа Амадея та Франца Ксавера, якого ще називають «львівським Моцартом», адже син всесвітньо відомого генія близько 30-ти років жив саме у Львові.

Віртуозні й не менш відомі симфонічні твори, серед яких увертюри до опер «Весілля Фіґаро», «Дон Жуан», симфонії та концерти для сольних інструментів з оркестром, прозвучать у подіях «Sinfonia Concertante» (24 січня) та «BrilliantMozart» (26 січня). Вони відбудуться за участі міжнародного складу солістів та двох колективів філармонії – камерного оркестру «Віртуози Львова» та Академічного симфонічного оркестру відповідно.

Кращі оперні уривки очікують на гостей 25 січня у концертній програмі «OperaMozartGala». Також у межах фестивалю «Mozart BirthDay» розпочнеться ще один масштабний проект, ініційований Львівською філармонією та Центром музичного розвитку «Tempo» – цикл сімейних концертів «Family concerts». Першим з них стане Музичний експрес «MozartKids».

Надшвидкісний експрес «запустять» спеціально для дітлахів 2-9 років. Він промчить найцікавішими музичними зупинками творчості геніального Моцарта.

Львівська національна філармонія на facebook

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк
Львів

Olena • 15.01.2020


Previous Post

Next Post