Мистецтво й вино знову поєднаються у Львові

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

7 та 8 березня у креативному просторі Lem Station у Львові відбудеться фестиваль вина та мистецтва Lviv art and wine festival. Фестиваль пройде під гаслом “Жінки у мистецтві”.

Фестиваль відбудеться у Львові вдруге. Організатори мають на меті не лише створити зручну платформу для спілкування молодих митців та їх обміну досвідом, а й популяризувати українське вино та сприяти розвитку цієї галузі в Україні.

Як і торік, мистецька програма обіцяє бути насиченою. Експозицію фестивалю складуть роботи львівських митців: скульптури від Тараса Поповича, графіка Миколи Грицеляка, а також живопис Ярини Пазіної, Міри Бачкур, Лізи Жданової, Анни Кашкадамової, Христини Коляди, Анни Заруми,  тa Демяна Перетятко.

На відвідувачів чекатимуть також цікаві лекції, зокрема про жіночі образи у фотографії від львівської фотомисткині Марти Сирко. І, звісно, про вино: його стилі й типи, гастрономічні пари, міжнародні сорти винограду тощо. На відвідувачів чекають дві лекції: «Вино у світі, світ і вині» та «Побакальна карта світу».

Окрім того, на території фестивалю діятимуть iнтер’єрні та колажовані інсталяції, аудіовізуальні перформанси про жінок, а також креативні та яскраві фотозони.

Гастромаркет збере під одним дахом понад 20 учасників, серед яких сімейні виноробні з усієї України, популярні винні бренди, досвідчені сомельє, крафтові сироварні, а також улюблені заклади вуличної їжі нашого міста.

Протягом двох днів фестивалю працюватиме ярмарок подарунків, де можна буде придбати стильні прикраси й аксесуари, оригінальні предмети декору, книги та інші товари.

Для кіноманів працюватиме вечірній кінотеатр, в якому можна буде переглянути популярні кінострічки на мистецьку тематику.

Музичною родзинкою вечора стануть виступи музичних гуртів Dizex band, Resonance trio, Duo Dose, BandJamIn, The Hound Dogs.

У суботу та неділю на діток чекає мистецько-розважальна програма від дитячої арт-студії.

Вартість вхідного квитка – 50 грн. Lviv Art and Wine Festival дарує дегустаційний келих для кожного відвідувача

Подія у facebook

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк