Atlas Weekend-2020 перенесли на наступний рік

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Найбільший фестиваль Східної Європи, Atlas Weekend, перенесено на наступний рік через пандемію COVID-19.

Нові дати Atlas Weekend: 6-11 липня 2021-го. Квитки, придбані на цьогорічний фестиваль, є дійсними на AW 2021.

Щодо лайнапу, то організатори проводять перемовити зі всіма артистами, щоб уже заявлений лайнап було повністю або принаймні максимально збережено. Також до фестивалю наступного року, крім уже заявлених, приєднаються нові артисти

«Це найважче рішення, яке нам коли-небудь доводилося приймати. Останній місяць ми не втрачали надії та працювали над створенням AW 2020, розглядали різні варіанти виходу з кризи та до останнього вірили, що в нас буде можливість зустрітись з вами цього літа. Проте, спостерігаючи за розвитком подій у світі та спілкуючись з нашими європейськими колегами, ми дійшли висновку, що перенесення – єдине вірне рішення в цій ситуації», – зазначили організатори.

Тих, хто вже придбав квитки на цьогорічний Atlas Weekend, організатори закликають «висловити свою любов до фестивалю» та скористатися ними наступного року, оскільки всі квитки і запрошення будуть дійсними на Atlas Weekend – 2021.

Ті ж, хто не зможе відвідати фестиваль наступного року, зможуть повернути кошти: незабаром на офіційних ресурсах буде опубліковано докладні інструкції, як це зробити.

Відповіді на можливі запитання зібрано на сайті фесту у F.A.Q. Розділ постійно оновлюють: https://atlasweekend.com/faq

Зі всіма запитами та пропозиціями також можна звернутися на пошту info@atlasweekend.com.

«Ми надзвичайно вдячні кожному з вас за те, що ви вірите в Atlas Weekend і залишаєтеся з нами та щиро цінуємо підтримку наших партнерів в прийнятті такого складного рішення. Попереду у нас цілий рік, аби зробити фестиваль ще більш масштабним і реалізувати багато нових ідей у наступному сезоні. А також вже зараз ми розпочинаємо роботу над особливим осіннім спецпроектом Atlas Weekend, деталі якого повідомимо зовсім скоро! Це не фінал фестивальної історії, а лише пауза перед довгоочікуваним AW 2021», – додають на сторінці фестивалю у FB.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк