Без «Файного міста»: фест перенесено на наступний рік

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Фестиваль «Файне місто», який мав відбутися в Тернополі влітку, перенесли на наступний рік. Про це організатори «Файного міста» повідомили на fb-сторінці фестивалю.

«Через незалежні від нас обставини, спричинені поширенням пандемії covid-19, ми змушені визнати, що проведення фестивалю 30 липня – 2 серпня 2020 року стає неможливим і ми переносимо його на 2021 рік», – зазначили організатори.

Вони додали: до останнього вірили в те, що ситуація налагодиться, і протягом усього карантинного періоду команда фестивалю не покладаючи рук продовжувала працювати в дистанційному режимі. Але за останні кілька днів отримали повідомлення від усіх іноземних артистів про те, що їхня участь у цьогорічному фестивалі є неможливою.

«Уже зараз можна впевнено сказати, що міжнародні та внутрішні карантинні заходи не дозволять нам провести фестиваль у масштабах, які ми планували. Проводити Файне Місто абияк (в разі дозволу на проведення масових заходів) — не відповідає цінностям команди фестивалю.

Нам важливо зберегти думку Файних Людей про те, що Файне Місто дбає про якість, комфорт та атмосферу відпочинку своїх мешканців», – йдеться на сторінці фестивалю.

Усі квитки, придбані на цьогорічний фестиваль, залишаються дійсними на 2021 рік, а крім того, організатори обіцяють постаратися вберегти анонсованих на цей рік учасників фесту.

Якщо ж ви через певні обставини не зможете потрапити на фестиваль у 2021 році, стежте за новинами на сторінці «Файного міста», там невдовзі повідомлять про механізм повернення коштів.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк