На Житомирщині вдруге влаштують фестиваль полуниці

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Фестиваль пройде 26 червня в селі Висока Піч Житомирської області, відомому різноманітними сортами полуниці та багатими її врожаями.

Висока Піч – район Житомирської області, який славиться своїм багатим урожаєм та різноманітними сортами полуниці. Цьогоріч тут вдруге влаштовують фестиваль на честь цієї ягоди.

У програмі фестивалю – “полунична” хода містечком, парад “полуничних” немовлят, виставка квітково-полуничних композицій, майстер-клас із приготування полуничної піци, конкурс на найбільшу полуницю, селекційний лекторій, виступи музичних колективів, дегустація полуничного торта і навіть полунична дискотека.

На території фестивалю працюватиме дитяча зона та ярмарковий майданчик, де можна буде придбати смачну ягоду та різноманітні смаколики з неї і не тільки. Місцеві виробники та гості з різних міст України представлять на виставці різні сорти ягід.

У селі Висока Піч вирощують полуницю майже всі його жителі. Великі ягідні плантації від кількох і до кількох десятків соток тут є звичним явищем. Полуниці з Високої Печі місцеві господарі масово продають при трасі Житомир-Чернівці, а загалом село є фактично найбільшим ягідним ринком у межах Житомирщини.

Перший фестиваль, присвячений полуниці, тут провели 2019 року. До свята долучилися не лише місцеві мешканці, а й учасники із Закарпатської, Рівненської, Полтавської, Миколаївської, Львівської, Івано-Франківської та Київської областей.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк