“Акт Другий. Урбаністичний” запрошує до Хмельницького

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Фестиваль аматорського театру в новому форматі відбудеться восени. Він буде триденним і пройде у незвичних локація міста.

У Хмельницькому вдруге організовують Всеукраїнський фестиваль аматорського театру. Конкурсний відбір на “Акт Другий. Урбаністичний” уже стартував і триватиме до 9 серпня. У підсумку театральні експерти оберуть чотири найцікавіші колективи України, які стануть учасниками “Акту Другого”. П’ятим буде народний аматорський театр “Дзеркало” Хмельницького міського будинку культури – один із засновників фестивалю.

Якщо ви бажаєте стати учасником дійства, заповнити заявку можна на офіційних сторінках фестивалю у Facebook і Телеграм. Серед умов відбору: постановка має відповідати нормам етики й моралі, не викликати агресії, не бути дискримінаційною, Обов’язкова умова – мова вистави має бути українською.

Сам фестиваль “Акт Другий. Урбаністичний” відбуватиметься з 8 до 10 жовтня у Хмельницькому.

Торік цей фестиваль проходив в онлайн-форматі, цього ж року вистави гратимуть на вулиці або в приміщеннях, не пристосованих для театральних вистав, як-от пляж, покинуте горище, парк, бібліотека, завод, тролейбусне депо тощо… Саме тому цьогорічний фестиваль і має назву урбаністичний, оскільки організатори хочуть завдяки театральному фестивалю досліджувати місто. І вважають, що такий формат приверне увагу глядачів, особливо молоді, та зруйнує міф про те що театр є консервативним видом мистецтва, бо мистецтво буває дуже різним.

Проєкт уже потрапив до стратегії розвитку міста Хмельницького до 2025 року та відбувається за підтримки міського управління культури. Проте через брак коштів і неможливість фінансування в повному обсязі фестиваль також бере участь у спільнокошті та просить про фінансову підтримку шанувальників театрального мистецтва.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк