Календар

Фестивалі, календар 2019

ЗИМА

21 грудня – 13 січня – Цитрусовий фестиваль, Київ, Співоче поле

19 грудня – 20 січня – Файне Різдво, Надвірна (Івано-Франківська область)

21-27 січня – Фестиваль крижаних скульптур, Суми

27 січня – Мозаїка, Львів

8-10 лютого – Ужгородська палачінта 2019, Ужгород

14-17 лютого – Свято шоколаду, Львів

14-17 лютого –  1 Львівській фестиваль глінтвейну, Львів

ВЕСНА

8-10 березня – Біле вино, Берегово

12-13 квітня – Wow Show Fest, Ужгород

12-27 квітня – Сакура-фест, Ужгород

13-14 квітня – Craft Beverage Distillates and Vodka, Київ

17-21 квітня – Kyiv International Short Film Festival, Київ

18-20 квітня – Гамселить, Тернопіль

20 квітня – Zero Waste Fest, Львів

27 квітня – 1 травня – ГогольFest, Маріуполь

29-30 квітня – Буки гриль фест, Буки Черкаської області

3 травня – Міжнародний фестиваль живої скульптури, Івано-Франківськ

3-5 травня – Carpathian Space 2019 (Карпатський простір), Івано-Франківськ

3-5 травня – Мистецький фестиваль «Ї», Тернопіль

4 травня – Zombie Run, Київ

11-12 травня – Lutsk Food Fest, Луцьк

11-12 травня – Флюгери Львова, Львів

11-12 травня – Фестиваль сиру та вина, Умань

15-17 травня – Muza Hyst Jazz Fest 2019, Чернівці

17-19 травня – Kyiv Klezmer Fest, Київ

17-19 травня – Tryhutty International Kite Festival, Миколаївська область

26 травня – ІІІ гастрономічний фестиваль «БІГУС-2019», Калуш

ЛІТО

4-9 червня – OPERAFEST TULCHYN-2019,  Тульчин, Вінницька область

з 8 червня – Відкривай Україну, 12 міст

14-16 червня – Дніпровський пост, Дніпро

15-16 червня – UnderHill. European Music Festival, Підгір’я Івано-Франківської області

15-16 червня – БАТУРИНФЕСТ «Шабля», Батурин

23 червня – Етнофестиваль Тячів, Закарпатська область

28-29 червня – Рок-фестиваль “Дунайська Січ”, Ізмаїл, Одеська область

28-30 червня – Рок Булава, Переяслав-Хмельницький

28-30 червня – Леся Гранд Фест, Новоград-Волинський

29-30 червня – Фестиваль ковальського мистецтва “Гамора-2019”, Іршавський район, Закарпатська область

5-6 липня – Фестиваль електронної музики Zound, аеродром Широке, Запоріжжя

5-7 липня – Rock-U метал мото фест, Витачів, Київська область

5-7 липня – Гуцульський фестиваль “Лудинє”, Косів, Івано-Франківська область

6-7 липня – Удеч-фест. Івана Купала, Жидачів, Львівська область

6-7 липня – Івана Купала у Пирогово, Київ

9-14 липня – Atlas Weekend, Київ

12-14 липня – Ніч у Львові, Львів

13-14 липня – Погорина. Урочище Чадорож, Хотин, Рівненська область

13 липня – Брусвяна – Україна, с. Костівні, Житомирська область

13 липня – Fish Food Fest, с. Перлявка, Житомирська область

13 липня – Week-end в Олевську, м. Олевськ, Житомирська область

13 липня – Фестиваль малини, с. Малинівка, Житомирська область

14 липня – Фестиваль пончика, с. Світязь, Волинська область

18-21 липня – Джаз на Дніпрі, Дніпро

25-28 липня – Файне місто, Тернопіль

27 липня – ХХ Століття Мюзік фест, Одеса

2-4 серпня – Ту Стань!, Львівщина

2-4 серпня – Бандерштат, Луцьк

2-4 серпня – Бezviz Festival, Дніпро

3-11 серпня – LvivMozArt, Львів

8-10 серпня – Laima Rendezvous, Одеса

10 серпня – Фестиваль автомобільних субкультур “Корчфест”, Київ

10-11 серпня – Pamir Fest, с. Шепіт, Чернівецька область

16-18 серпня – Zaxidfest, Львівська область

17-19 серпня – Drive for Life Fest, Коломия

24-25 серпня – Brave Factory Festival, Київ

24-26 серпня – Фестиваль ідей, Одеса

25, 30-31 серпня – АRT JAZZ, Рівне, Луцьк

26 серпня – Лабух-ФЕСТ, Івано-Франківськ

28 серпня – Міжнародний фестиваль карильйонного і дзвонового мистецтва, Гошів, Івано-Франківська область

28 серпня – Свято сливи, Надорожна, Івано-Франківська область

30-31 серпня, 1 вересня – Respublica, Хмельницький

30 серпня – 1 вересня – Міжнародний гуцульський фестиваль, м.Вижниця, Івано-Франківська область

31 серпня – 1 вересня – Чарівна симфонія козацтва, с. Омельник, Полтавська область

31 серпня – 1 вересня – Гомін Лемківщини, Зимна Вода, Львівська область

31 серпня – Кольорове місто, Пустомити, Львівська область

ОСІНЬ

6-8 вересня – Respublica, Кам’янець-Подільський

6-8 вересня – Кіт Ґаватовича, Львів

6-8 вересня – Галицька лоза, Львів

11-15 вересня – Бруківка, Кам’янець-Подільський

13-15 вересня – Варишське пиво, Мукачево, Закарпатська область

14 вересня – Fest-party у селянській хаті!, смт Покровське, Дніпропетровська область

14 вересня – Дерун Fest-2019, Коростень, Житомирська область

14 вересня – Опішня СливаФЕСТ, Опішня, Полтавська область

14-15 вересня – Житомирська вежа, Житомир

14-14 вересня – Корона Якуба, Кам’янка-Бузька, Львівська область

15 вересня – Шашкевич Fest, Золочів, Львівська область

15 вересня – 27 жовтня – Музика в монастирських мурах, Вінниця

20-22 2вересня – Барви Карпатського ліжника, Яворів, Івано-Франківська область

21 вересня – Гей, соколи!, с. Махнівка, Вінницька область

21 вересня – Погоринські міста. Гоща, Гоща, Рівненська область

22 вересня – Колодар, Славута, Хмельницька область

25-27 вересня – Бібліофест, Тернопіль

28 вересня – Час нових історій, Козелець, Чернігівська область

28 вересня – Бабине літо – 2019, Верещиця, Львівська область

28 вересня – 6 жовтня – Золотий лев, Львів

28-29 вересня – Баюракова бартка, Яремче, Івано-Франківська область

4-6 жовтня – Обжинки 2019, Тернопіль

4-20 жовтня – Контрасти, Львів

5-6 жовтня – Фестиваль сиру і вина, Винники, Львівська область

11 жовтня – 13 листопада – Bach-fest, Суми

13 жовтня – Бульбяні пироги бойківські, с. Старий Мізунь, Івано-Франківська область

13 жовтня – Свято неба: Eco-Active Life Style, с.Одаїв або Ісаків,  Івано-Франківська область

13 жовтня – БойЄ, с. Урич, Львівська область

18-20 жовтня – Х Свято сиру і вина, Львів

7-10 листопада – Корона Карпат, Трускавець, Львівська область

Якщо ви помітили, що якогось фестивалю не вистачає у календарі – пишіть нам на нашу сторінку у Facebook